كارگاه آشنايي دبيران مدارس مجري با مدل تعالي مديريت مدرسه ، برگزاری جلسه بهبود كيفيت سواد آموزي منطقه نوسود ، بازديد از كلاس دوره انتقال و بازدید از مدارس روستايي منطقه نوسود از عناوین خبری این اداره می باشند.
آیین نمادین زنگ هفته پژوهش و فناوری باحضور مدیر، معاون و جمعی از کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان در دبستان شهید مطهری پاوه نواخته شد.
انجمن ژیانه وره برگزار کرد؛
کارگاه اعتیاد و فضای مجازی با همکاری آموزش و پرورش پاوه برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: استفاده از فناوری نانو، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و زمان، افزایش کیفیت محصولات و در نتیجه زندگی مطلوب تر می شود.
فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه گفت: کار پرداخت وام بازسازی و تعمیرات به واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله این شهرستان از امروز(دوشنبه) آغاز شد.
فرماندار پاوه در گفتگو با هزارماسوله؛
فرماندار شهرستان پاوه در گفتگويي با خبرنگار ما اظهار داشت: تاكنون هیچگونه خسارت جانی و مالی در شهرستان پاوه گزارش نشده است.
در وقوع زلزله ۶ ریشتری در حلبچه؛
زلزله شدیدی مرز عراق و کرمانشاه را به لرزه درآورد که مطابق اطلاعات اولیه موسسه ژئوفیزیک این زمین‌لرزه ۶ ریشتری در حلبچه رخ داده است.
نمايشگاه محصولات فرهنگي باوه ژيره صبح امروز در پاوه افتتاح شد.
در چهاردهمين جشنواره تئاتر كردي سقز ؛
گروه تئاتر انجمن نمايش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پاوه در چهاردهمين جشنواره تئاتر كردي سقز با كسب سه جايزه دوم شد .
افتخاری دیگر برای اورامانات
در بیست و دومین دوره مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی در مالزی دانش آموزاني از اورامانات موفق به كسب رتبه هاي برتر اين مسابقات شدند.
مربي تنيس روي ميز پاوه؛
مربي تنيس روي ميز پاوه، مقام دوم مسابقات انتخابی تنیس روی میز بزرگسالان استان کرمانشاه را كسب كرد.
روستای شرکان در بخش نوسود شهرستان پاوه نیازمند راه شکافی به روستاهای نروی و وزلی است.
سرهنگ بهشتی راد:
سرهنگ بهتشی راد با بیان اینکه قدس، قبله اول مسلمانان و پاره تن اسلام است گفت: اینگونه اقدامات نابخردانه دولت آمریکا در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی نمی تواند در وضعیت قدس تغییری ایجاد کند.
امام جمعه پاوه:
امام جمعه پاوه با اشاره به معرفی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی ترامپ گفت: این اقدام مسلمانان را بیدار و جهان اسلام را یکپارچه و متحد کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف و توقیف محموله قاچاق 289 عددی تلفن همراه به ارزش 4 میلیارد و 130 میلیون ریال در پاوه خبر داد.

صفحه‌ها