يادداشت/دكتر برهان ولدبيگي؛
بدون شک یکی از ملزومات اساسی و در واقع یکی از زیرساخت های "توسعه گردشگری پایدار در اورامان" وجود یا به تعبیر بهتر "بهسازی" جاده های دسترسی به "سایت های گردشگری"(بویژه "سایت های اکوتوریستی" ) است.
فرمانده سپاه ناحيه پاوه، در پیامی فرارسیدن ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.
جمعی از اعضاي انجمن عکسان استان کرمانشاه ، به سرپرستی غلام حسین محبی از اعضاء عکاسان کشور، اردوی یک روز را در دل طبیعت پاوه برگزار کردند.
سینا امینی دانش آموز پاوه ای با کسب مقام قهرمانی مسابقات کشتی ساحلی جواز حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی را در جزیره کیش بدست آورد.
امام جمعه پاوه گفت: با وعده‌های توخالی مردم را فریب ندهید واقعیت‌ها را به مردم بگویید، هرساله کاندیداهای ریاست جمهوری وعده‌هایی آن‌چنانی به مردم می‌دهند ولی در عمل آثار وعده‌ها را نمی‌بینیم.
سرلشکر صفوی از عملیاتی شدن دستور رهبر انقلاب خبر داد:
مشاور و دستیار عالی فرمانده کل قوا گفت: این خبر خوشی برای جوانان کرمانشاه خواهد بود که با افتتاح سامانه گرمسیری انتقال آب، مرهمی بر نرخ بالای بیکاری کرمانشاه گذاشته خواهد شد.
مراسم باستانی کومسا 15 اردیبهشت ماه در شهر اورامان تخت برگزار می شود.
سالم مرادي گفت: عملیات اجرایی و اتصال شبکه توزیع آب محله cng به شبکه اصلی آب شرب شهر پاوه مورد بهره برداری قرار گرفت.
توسط انجمن سبز زردوئى؛
در يك اقدامي توسط انجمن سبز زردوئى؛ زباله هاي ريخته شده در طبيعت روستاى شمشير وكنار جاده تا سه راهى باينگان را پاكسازى كردند.
گزارش تصويري/
اولين شب از نمايش “روزگاران” کاری از انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه به نویسندگی و کارگردانی معتصم شافعی بر روي صحنه رفت.
مهندس عليمرادي :
رئيس سازمان نظام مهندسي شهرستان پاوه گفت: شرايط تسهيلاتي مناسبي براي مردم وجود ندارد به طوري كه براي هر طبقه ساخت و ساز ساختمان در شهر، مبلغ 20 ميليون تومان را در نظر گرفته اند.
با آغاز فصل بهار و مساعد شدن شرایط جوی، علاقه مندان به استفاده از گیاهان دارویی و خوراکی، بازار عرضه و فروش این محصولات را در شهرستان پاوه رونق می دهند.
ماموستا قادری در گردهمایی ائمه جمعه و مدیران و مدرسین اهل سنت استان کرمانشاه؛ باوجود تفاهم روحانیون منطقه اورامانات به بیان بعضی مشکلات پرداختند و گفتند: امروزه ما روحانیون در قول و عمل کمتر وحدت رویه داریم و همین مسئله باعث شده تا دشمن در تضعیف و خراب کردن نسل جوان ما از هیچ کوششی دریغ ننماید؛ از طرف دیگر هم ماهواره و فضاهای مجازی چون تلگرام و فیسبووک و وایبرو ... نسل جوان ما را به چالش کشیده و آنان را دچار مشکلات فراوانی نموده است.
در دو شب متوالی ؛
“روزگاران” کاری از انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه به نویسندگی و کارگردانی معتصم شافعی ۶ و ۷ اردیبهشت ماه در پاوه به روی صحنه می رود.
فردا سه شنبه آب آشامیدنی در برخی از مناطق شهر پاوه قطع می‌شود.

صفحه‌ها