نمایش 1 - 10 از 188
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
دیشب، شب قدری دیگر بود؛ بازهم خداوند به بندگانش مهلت داده بود تا این عبدان عابد خالق، ره خانه دوست بگیرند و تشنه‌تر از هر رمضانی به پیشواز شب قدر آیند و دل خویش را درگرو یار بگذارند. آمده بودند تا خانه دل را بتکانند و در لیله عزیز و مبارک قدر، قدر یابند و سهم و توشه آخرت خود را به دست آورند؛ آمده بودند تا نوای قرآنشان در مسجد مبارک قبا طنین‌انداز شود و خداوند به برکت قرآن به آنان عزت و سلامتی بخشد.
سايت خبري تحليلي هزارماسوله شهرستان پاوه امروز افتخار دارد، كه به مدت 5 سال تمام در خدمت همشهريان بوده و به امر اطلاع رساني همت گماشته است .
مراسمی به پاس شکرگزاری از نعمت الهی آب در دل طبیعت زیبای روستای نسمه شهرستان پاوه برگزار شد.
بيمارستان 64 تختخوابي پاوه ، اكنون تنها با وعده هاي مسئولين مي چرخد و پس از گذشت 8 سال هنوز به بهره برداري نرسيده است.
در بازار املاك و مسكن تعداد خرید و فروش‌های واحد مسکونی در چند سال اخير بدليل نبود نقدينگي در دست مردم به شدت كاهش و به کمترین حد خود رسیده است.
دهيار روستاي هاني گرمله:
دهيار روستاي هاني گرمله در خصوص وضعيت نا به سامان مدارس روستا گفت: درطول چند سال گذشته مکاتباتی برای بهبود فضای اموزشی که کلاسهای درس آن از حد استاندارد لازم بر خوردار نمی باشند، صورت گرفته اما تاكنون نتیجه ای براي بهسازي آنها حاصل نشده است.
بمناسبت روز كارگر؛
يازدهم ارديبهشت روز کارگر و تجلیل از این قشر زحمت کش جامعه می باشد با خبر شدیم یکی از کارگران زحمت کش شهرداری بنام کاک جمال دلیری که دربستربیماری بسرمیبرندعیادتی داشته باشیم .
با آغاز فصل بهار و مساعد شدن شرایط جوی، علاقه مندان به استفاده از گیاهان دارویی و خوراکی، بازار عرضه و فروش این محصولات را در شهرستان پاوه رونق می دهند.
مشکل کوچه های باریک در پاوه با وضعیت توپوگرافی خاص خود، این شهر را گاها در برخی از کوچه ها به مکانی تبدیل کرده که باعث نارضایتی بسیاری از شهروندان شده است.
حتما بخوانيد؛
با توجه به نزديك شدن برگزاري انتخابات شوراي شهر، بر آن شديم كه افكار عمومي مردم را از شوراي شهر فعلي و آتي پاوه جويا شويم لذا در مصاحبه هايي با چندين نفر از اقشار مختلف مردم، انتظارات و مطالبات مردم از شوراي دوره پنجم در ذيل خواهد امد.

صفحه‌ها