مطالب سیاسی

ماموستا قادری در دیدار اعضای شورای تأمین، شورای اداری و جمعی از بسیجیان شهرستان پاوه با ایشان، به مشکلات عدیده مردم خصوصاً معضل بیکاری جوانان اشاره کردند و گفتند: تا چند روزی دیگر راهپیمایی 22 بهمن و متعاقب آن نیز انتخابات را پیش رو داریم، اگر می‌خواهیم مردم درصحنه باشند باید مشکلات آنان را بررسی و در راستای حل آنها بکوشیم.
فرماندار پاوه :
فرماندار پاوه گفت: من در سال اول دبیرستان در دبیرستان ایرج رستمی سرپل ذهاب بودم و شعارهای ضد شاهنشاهی را با بقیه مردم انقلابی تکرار می کردیم.
شهاب نادری در نشست علنی امروز (١٠ بهمن)مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا علی رغم مساعد بودن شرایط ترانزیت در استان کرمانشاه اقدام جدی دراین زمینه صورت نمی گیرد و رفتار تبعیض آمیز دولت در حق اورامانات ادامه دارد.
سردار عظیمی در نشست خبری رزمایش امام علی (ع):
فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف گفت: رزمایش بزرگ امام علی (ع) علاوه بر سنجش آمادگی رزم یگانها توجه ویژه ای به تقویت نیروی ایمان و معنویت رزمندگان خواهد داشت.
اسطوره کشتی جهان:
رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.
دبیر یک حزب اصلاح طلب:
دبیر یک حزب اصلاح طلب گفت: در مورد اهلیت خریدار پالایشگاه آقای استاندار فکر می کنند اهلیت یعنی فقط داشتن پول ! درحالیکه باید از نظر فنی و امنیتی هم اهلیت داشته باشد و معلوم نیست یک فرد لنیات فروش چگونه می خواهد پالایشگاه را اداره کند؟
وزیر کشور در حکم های جداگانه که در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور منتشر شده محمد فلاحی را به سمت فرماندار شهرستان بانه و محمد شفیعی را به سمت فرماندار شهرستان مریوان در استان کردستان منصوب کرد.
ماموستا قادری در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفتند.
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: یک میلیون و 150 هزار نفر از عوامل مختلف اجرایی برای برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 29 اردیبهشت 96 سازماندهی می شوند.
گام هایی که به سمت و سوی تشکیل شورای مشورتی برداشته شد در مسیرها و جاده هایی نوین بود. راه هایی که هدف و مقصود نهاییش همفکری و استفاده از خرد جمعی است.
ترکیب اعضای هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استانها در سراسر کشور مشخص شد.
در نشست شورای اداری در پاوه؛
امام جمعه پاوه با بیان اینکه مردم این شهرستان پیرو نظام بوده اند و خواهند بود گفت: مشکل ما اکنون آب شرب شهر پاوه است که انتظار داریم با تخصیص بودجه، این مشکل را به هر شیوه ممکن مرتفع نمایید.
شهاب نادری:
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردم و رفع محرومیت‌ها توفیقی برای دولت است، گفت: هر کس پیگیری مطالبات اساسی مردم را سیاسی جلوه دهد خائن است.
نادری در گفتگو با هزارماسوله مطرح کرد:
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: بخاطر وجود مشکلات و گرفتاری های منطقه از رئیس جمهور شکایت کردم.
با حضور امام جمعه پاوه، فرماندار شهرستان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در حفاظت اطلاعات سپاه کردستان و کرمانشاه و اقشار مختلف مردم مراسم حماسه سالروز نهم دی ماه در پاوه برگزار شد.

صفحه‌ها