پربحث ترینها

مطالب سیاسی

«رئیسی» در اولین همایش ستاد مردمی:
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
امام جمعه پاوه گفت: با وعده‌های توخالی مردم را فریب ندهید واقعیت‌ها را به مردم بگویید، هرساله کاندیداهای ریاست جمهوری وعده‌هایی آن‌چنانی به مردم می‌دهند ولی در عمل آثار وعده‌ها را نمی‌بینیم.
ماموستا قادری در گردهمایی ائمه جمعه و مدیران و مدرسین اهل سنت استان کرمانشاه؛ باوجود تفاهم روحانیون منطقه اورامانات به بیان بعضی مشکلات پرداختند و گفتند: امروزه ما روحانیون در قول و عمل کمتر وحدت رویه داریم و همین مسئله باعث شده تا دشمن در تضعیف و خراب کردن نسل جوان ما از هیچ کوششی دریغ ننماید؛ از طرف دیگر هم ماهواره و فضاهای مجازی چون تلگرام و فیسبووک و وایبرو ... نسل جوان ما را به چالش کشیده و آنان را دچار مشکلات فراوانی نموده است.
براساس شنيده ها؛
براساس شنیده ها پس از اعلام نظر هیئت نظارت شهرستان پاوه در مجموع 21 نفر از کاندیداهای شورای شهر پاوه تاييد صلاحيت شدند.
نماینده مردم اورامانات در مجلس:
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلات با نرخ هشت درصد به روستائیان باید داده شود متاسفانه فقط در استان کرمانشاه عمل نشده و در تمام استان ها انجام شده است.
در جلسه شورای آموزش و پرورش؛
امام جمعه پاوه، بر لزوم و ضرورت ایجاد فضایی آرام و معتدل برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تأکید کرد.
گزارش تصويري/
کلاسهای تفسیر قران کریم ماموستا ملا قادر قادری که سه شنبه هر هفته در مسجد قبا ، با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود، بعد از وقفه اي يك ماهه از سه شنبه هفته جاري از سر گرفته شد.
سید ابراهیم رئیسى در نامه اى به رئیس جمهور:
سید ابراهیم رئیسى خطاب به روحانی نوشت: اگر در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری، رقابت برای خدمت به مردم می‌باشد و همین مایه مباهات ماست، حیف است که به شائبه نمایش‌های تبلیغاتی که داوری دیگران را درباره ما مخدوش می‌کند، آلوده شود.
آيت الله علما در نودشه؛
امام جمعه كرمانشاه گفت: يكي از بركات روحانيون منطقه و اهل سنت اين است كه حدود 40 سال از انقلاب كه تاكنون مي گذرد روز به روز بر ارزش آنها و اهميتشان و آرامش منطقه بيشتر و بهتر خود را نشان مي دهد و اين مرهون بصيرت شما مردم و هدايت علما و روحانيت است.
آيت الله علما در سفر يك روزه خود به پاوه؛
آيت الله علما، در اولین سمینار ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در سال جاری، در شهر نودشه با اشاره به اوضاع نامناسب كشورهاي جهان اسلام گفت: مهمترين كار ما ، كار هدايت است و اين كار است كه ما امروز اين وضع امنيت بالا را داريم .
فردا؛
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، فردا اولین سمینار ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در سال جاری، در شهر نودشه برگزار می شود.
امام جمعه پاوه؛
معتقدیم این هنجارشکنی و حریم‌شکنی‌ها که هرکس بلند می‌شود و خود را برای ریاست جمهوری کاندیدا می‌کند، به ضرر همه و باعث خنده و شادی و مسخره کردن از جانب دشمنان است.
سخنگو و مسئول روابط عمومی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد: هیأت نظارت براساس جدول زمانبندی اعلام شده از 25 تا 31 فروردین صلاحیت نامزدها را مورد بررسی قرار می دهد.
حتما بخوانيد؛
با توجه به نزديك شدن برگزاري انتخابات شوراي شهر، بر آن شديم كه افكار عمومي مردم را از شوراي شهر فعلي و آتي پاوه جويا شويم لذا در مصاحبه هايي با چندين نفر از اقشار مختلف مردم، انتظارات و مطالبات مردم از شوراي دوره پنجم در ذيل خواهد امد.
ایده پور با انتقاد از تزریق یاس به جامعه، گفت: دوستی در جایی نوشته بود که "عقب مانده ترین شهرستان کشور هستیم." این را نمی پسندم و این نشانه این است که ما خودمان را دست کم می گیریم.

صفحه‌ها