مطالب سیاسی

وزیر کشور در حکم های جداگانه که در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور منتشر شده محمد فلاحی را به سمت فرماندار شهرستان بانه و محمد شفیعی را به سمت فرماندار شهرستان مریوان در استان کردستان منصوب کرد.
ماموستا قادری در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفتند.
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: یک میلیون و 150 هزار نفر از عوامل مختلف اجرایی برای برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 29 اردیبهشت 96 سازماندهی می شوند.
گام هایی که به سمت و سوی تشکیل شورای مشورتی برداشته شد در مسیرها و جاده هایی نوین بود. راه هایی که هدف و مقصود نهاییش همفکری و استفاده از خرد جمعی است.
ترکیب اعضای هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استانها در سراسر کشور مشخص شد.
در نشست شورای اداری در پاوه؛
امام جمعه پاوه با بیان اینکه مردم این شهرستان پیرو نظام بوده اند و خواهند بود گفت: مشکل ما اکنون آب شرب شهر پاوه است که انتظار داریم با تخصیص بودجه، این مشکل را به هر شیوه ممکن مرتفع نمایید.
شهاب نادری:
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردم و رفع محرومیت‌ها توفیقی برای دولت است، گفت: هر کس پیگیری مطالبات اساسی مردم را سیاسی جلوه دهد خائن است.
نادری در گفتگو با هزارماسوله مطرح کرد:
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: بخاطر وجود مشکلات و گرفتاری های منطقه از رئیس جمهور شکایت کردم.
با حضور امام جمعه پاوه، فرماندار شهرستان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در حفاظت اطلاعات سپاه کردستان و کرمانشاه و اقشار مختلف مردم مراسم حماسه سالروز نهم دی ماه در پاوه برگزار شد.
امام جمعه نودشه مطرح کرد
امام جمعه شهر نودشه گفت: مسؤولان دانشگاه رازی و همه دانشگاه‌های کشور از این به بعد هوشیاری بیشتری در مقابل نفوذ دشمنان به مراکز آموزشی و فرهنگی از خود نشان دهند.
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما درخصوص فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه اظهار داشت: حماسه 9 دی نماد بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.
نادری مطرح کرد:
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت حماسه 9 دی ماه سال 88 تاکید کرد.
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تداوم روند افزایشی قیمت دلار در بازار گفت:در شرایطی قیمت دلار در بازار روند افزایشی را طی می کند که افزایش فروش نفت و کاهش نرخ تورم قیمت ارز را متعادل می کند.
ماموستا ملا امید ولی با بیان اینکه تا روز 9 دیماه، مردم آنهمه هتک حرمت را دیدند تصریح کرد: مردم بابصیرت وانقلابی کشورمان درحرکتی خودجوش ومیلیونی به خیابانها ریختند وضمن حضور حماسی خود از اهانت کنندگان به باورهای اسلامی ابرازانزجارنمودند .
پس از هتاکی های صورت گرفته؛
پس از هتاکی های صورت گرفته در شب شعر دانشگاه رازی معاون فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه برکنار شد.

صفحه‌ها