مطالب سیاسی

به بهانه سالروز سفر رهبر انقلاب به پاوه؛
۲۵ مهر ماه سالروز سفر تاریخی رهبر انقلاب به شهر پاوه و دیدار با مردم اهل سنت این دیار است.
ماموستا قادري:
امام جمعه پاوه سابقه بدعهدی آمریکا را نسب به ملت ایران قدیمی عنوان و با بیان اینکه آمریکایی­ها 38 سال پیش از برجام خارج‌شده‌اند؛ گفتند: کینه آمریکا نسبت به ملت ایران ۳۸ سال پیش شروع شد
عکس و صوت| شهری که ۹ روز پایتخت ایران شد
در سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه مرور گوشه ای از حال و هوای بیستم مهر ماه سال نود به همراه بازخوانی بخشهای مهمی از بیانات ایشان مفید خواهد بود.
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا مطرح کرد:
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با انتقاد از افتتاح نمایشی راه آهن غرب و کندی سامانه انتقال آب گرمسیری از استاندار جدید کرمانشاه خواستار ایجاد تحول شد.
دو عضو معترض شورای شهر پاوه
عضو شوراي شهر پاوه گفت: هيچ گونه راي گيري عملا در صحن شورا انجام نشد و صحن شورا فقط فيلم شورا بود و آرايي كه قبلا در بيرون از شورا تعيين شده بودند، بدون نظر و مشورت ما ، به شورا وارد شد.
شروع خوب استاندار جدید کرمانشاه؛
نشست ستاد اربعین، نشست شورای معاونین، تشکیل جلسه فرمانداران پس از ماه ها، حضور در نقاط صفر مرزی و بازدیدهای میدانی از جمله این تحرکات امیدوار کننده استاندار جدید کرمانشاه است.
در جلسه امروز شورای شهر پاوه، علی محمد میری با سه رای موافق به عنوان شهردار این شهر انتخاب گردید.
فرماندار شهرستان پاوه، نیروی انتظامی را پرچمدار امنیت عمومی کشور دانست که در تمامی امور زندگی مردم تأثیرگذار است.
استاندار کرمانشاه در نشست با فرمانداران مطرح کرد:
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه استان ما و استان‌های زاگرس نشین با فقر مطالبه‌گری روبرو هستند، گفت: غبار بیکاری فضای استان کرمانشاه را از بیرون کدر کرده است.
گزارش مشروح؛
مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه با حضور وزیر کشور برگزار شد.
ماموستا قادری در حاشیه کلاس تفسیر و اخلاق هفتگی خود با اشاره به درگذشت جناب مام جلال طالبانی رئیس‌جمهور پیشین عراق ، گفتند: مام جلال ازنظر ذکاوت، عقل و سیاست، شخصیتی ممتاز داشت و مردی فراموش‌نشدنی در تاریخ کردستان است.
شهاب نادري:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان گسترش صنایع ایران و خصوصی سازی خبر داد و گفت:باید مشخص شود پشت پرده اصرار و فروش اموال دولتی با قیمت نازل چیست.
مراسم معارفه استاندار جدید کرمانشاه فردا برگزار می شود.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین ارکان آموزش و پرورش معلمان هستند و باید به وضعیت معیشتی آنان توجه ویژه صورت گیرد و منزلت اجتماعی آنان ارتقا یابد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: این توقع وجود دارد که آقای سیف واقعیات را به جامعه انتقال دهد نه حرف‌ها و تئوری‌های در ذهن خود را.

صفحه‌ها