مطالب سیاسی

نادری در موافقت با وزیر پیشنهادی کشور:
نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد رحمانی فضلی در دولت یازدهم، گفت: رحمانی فضلی دارای نگرش سیستمی است و قدرت تحلیل در مسائل و پدیده‌های سیاسی را دارد.
آيت الله اراكي در مسجد قباي پاوه؛
وي گفت: انقلاب ما با جبهه رسول الله و جبهه جنگ با دشمنان خدا ، به وقوع پيوست و امروز همه دشمني هاي كنوني با ايران هم به همين دليل است كه در جبهه رسول الله مي باشيم.
سردار نقدی در جمع مردم پاوه در مراسم حماسه 26 مرداد،
سردار نقدی گفت: امروز امنیتی که در کردستان و اورامانات داریم در بخش اعظمی از کشورهای دنیا نداریم، این حماسه جهان اسلام را بیداری بخشید، ایثارگری و مقاومت را نشان داد.
آیت الله اراکی در مراسم حماسه 26 مرداد در پاوه،
آیت‌الله اراکی گفت: هر کس در جامعه اسلامی تفرقه و دشمنی ایجاد کند، اینها هیچ رابطه‌ای با رسول‌ الله ندارند و رابطه خودشان را با رسول خدا (ص) قطع کرده اند.
در مراسم شکست حصر پاوه،
 مراسم گرامیداشت سالروز حماسه پاوه با حضور شخصیت های کشوری و لشکری در مسجد جامع این شهرستان در حال برگزاری است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه پاوه ،
در سالروز آزاد سازی شهر پاوه(روز ملی پاوه)حجت الاسلام امیر حسین غلامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه پاوه در مصاحبه با این خبرگزاری گفت:صدور اعلامیه پایان محاصره پاوه،از انقلابی ترین اقدامات حضرت امام خمینی (ره)بود.
روایت متفاوتی از شکستن یک حصر؛
یک رزمنده دفاع مقدس با بیان روایتی متفاوت از حماسه پاوه، خاطراتی را از ایستادگی علمای اهل سنت تا تسخیر غار قوری قلعه توسط منافقین را بازگو کرد.
سخنگوی فراکسیون اهل سنت در گفتگو با کردپرس:
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: کُردها و مردم اهل سنت نزدیک به 6 میلیون رأی به آقای روحانی دادند که اگر به سبد رقیب ایشان می رفت امروز وضعیت به گونه ای دیگر بود.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم رهبر انقلاب منصوب شدند
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای رای اعتماد گرفتن وزرای پیشنهادی رئیس جمهوری از مجلس گفت: دیدگاه کلی نمایندگان تعامل با دولت دوازدهم است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در واکنش به انتقاد امام جمعه پاوه؛
سردار منوچهر امان اللهی روز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار در باره کشته شدن ۲ قاچاقچی در استان گفت: این اتفاق مربوط به حدود ۴۰ روز پیش بوده و در جریان تعقیب و گریز پلیس با قاچاقچیان اتفاق افتاده است.
ماموستا قادري با اظهار گلايه از رئيس جمهور؛
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن گلایه از ریاست محترم جمهوری بخاطر عدم دعوت از بزرگان اهل سنت به مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری، خطاب به آقای دکتر روحانی گفتند: ما کُردها برای جمهوری اسلامی و حفاظت از انقلاب و امنیت جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی این مملکت در سه استان آذربایجان غربی و کردستان و کرمانشاه 10 هزار شهید تقدیم نموده‌ایم؛ آیا خون این ۱۰ هزار شهید سندی نیست که ما را باور کنید و دریابید؟
مصوبه جدید هیات دولت؛
هیئت وزیران آیین نامه ساماندهی مبادله در بازارچه های غیررسمی موقت مرزی را ابلاغ کرد و بر این اساس مدیریت ۸ بازارچه‌ی مرزی جدید به گمرک ایران واگذار شده و نیروی انتظامی باید نسبت به انسداد معابر غیر مجاز اقدام نماید.
شهاب نادري:
نماينده مردم پاوه و اورامانات گفت: سهم استان کرمانشاه براي افزايش درآمدها و واريز به خزانه كشور را 27/3 درصد درنظر گرفته بودند که با رایزنی هایی که با وزیر اقتصاد و دکتر نوبخت داشتیم این عدد را به 19 درصد کاهش دادیم که باز هم عدد بزرگی به نسبت اقتصاد بیمار استان است.
نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم گرامیداشت سالروز حماسه شکست حصر پاوه در فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

صفحه‌ها