پربحث ترینها

مطالب فرهنگی

امام جمعه پاوه گفت: با وعده‌های توخالی مردم را فریب ندهید واقعیت‌ها را به مردم بگویید، هرساله کاندیداهای ریاست جمهوری وعده‌هایی آن‌چنانی به مردم می‌دهند ولی در عمل آثار وعده‌ها را نمی‌بینیم.
مراسم باستانی کومسا 15 اردیبهشت ماه در شهر اورامان تخت برگزار می شود.
گزارش تصويري/
اولين شب از نمايش “روزگاران” کاری از انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه به نویسندگی و کارگردانی معتصم شافعی بر روي صحنه رفت.
ماموستا قادری در گردهمایی ائمه جمعه و مدیران و مدرسین اهل سنت استان کرمانشاه؛ باوجود تفاهم روحانیون منطقه اورامانات به بیان بعضی مشکلات پرداختند و گفتند: امروزه ما روحانیون در قول و عمل کمتر وحدت رویه داریم و همین مسئله باعث شده تا دشمن در تضعیف و خراب کردن نسل جوان ما از هیچ کوششی دریغ ننماید؛ از طرف دیگر هم ماهواره و فضاهای مجازی چون تلگرام و فیسبووک و وایبرو ... نسل جوان ما را به چالش کشیده و آنان را دچار مشکلات فراوانی نموده است.
در دو شب متوالی ؛
“روزگاران” کاری از انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه به نویسندگی و کارگردانی معتصم شافعی ۶ و ۷ اردیبهشت ماه در پاوه به روی صحنه می رود.
در هنرستان ابتكار پاوه؛
به مناسبت هفته مشاغل نمایشگاه دستاوردهای هنرجویان هنرستان ابتکارو بانوان کار آفرین شهرستان پاوه افتتاح شد.
بمناسبت روز زمین پاک
بمناسبت روز زمین پاک و با همت اعضای جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان پاوه ، تفرجگاه سردره پاوه پاكسازي شد.
سیستم نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی بیمارستان قدس شهرستان پاوه در راستای تکریم ارباب رجوع راه اندازی شد .
مدیرکل امور بانوان و خانواده در نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی، عکس و غذای محلی هه‌نار حضور یافت.
مختار برزگرفرد خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه از اجرای طرح دوشنبه های بدون خودرو توسط همکاران خود در اداره متبوع خبر داد.
گزارش تصويري/
کلاسهای تفسیر قران کریم ماموستا ملا قادر قادری که سه شنبه هر هفته در مسجد قبا ، با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود، بعد از وقفه اي يك ماهه از سه شنبه هفته جاري از سر گرفته شد.
نادر احمدي سابقه بازی در تیم های فولاد، پيكان و پاس را دارد ، با حضورش در فولاد، توانست خوب ظاهر شود و اکنون هم در تيم جوانرود كه به ليگ دسته سه كشور راه يافته است، حضور دارد.
نمايندگي ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه در ادامه سفر يك روزه خود در روستاي نجار هم حضور يافت.
آيت الله علما در نودشه؛
امام جمعه كرمانشاه گفت: يكي از بركات روحانيون منطقه و اهل سنت اين است كه حدود 40 سال از انقلاب كه تاكنون مي گذرد روز به روز بر ارزش آنها و اهميتشان و آرامش منطقه بيشتر و بهتر خود را نشان مي دهد و اين مرهون بصيرت شما مردم و هدايت علما و روحانيت است.
سرپرست شبكه بهداشت و درمان پاوه:
سرپرست شبكه بهداشت و درمان پاوه گفت: طرح ویزیت رایگان متخصص مغز و اعصاب، توسط متخصص مغز و اعصاب در مرکز بهداشت شماره ۲ پاوه اجرا مي شود.

صفحه‌ها