مطالب فرهنگی

بامحوریت روابط موثر بین اعضای خانواده؛
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بامحوریت روابط موثر بین اعضای خانواده باحضور مدیر و کارشناسان اداره، اساتید مدعو و اولیاء دانش آموزان در دبیرستان دخترانه ام المومنین پاوه برگزار شد.
با حضور فرماندار؛
فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه از نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان در دبستان شهید مطهری پاوه بازدید کردند.
به مناسبت گراميداشت هفته شوراهاي آموزش و پرورش طي مراسمي باحضور فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه زنگ شوراها در دبستان شهید مطهری به صدا درآمد.
امام جمعه پاوه:
امام جمعه پاوه گفت: امروزه امواج ناشی از کانال های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی فضای شهرها به ویژه مناطق مرزی را بیشتر از ریزگردها آلوده کرده است.
مقاله اشکان نظری در کنفرانس سالانه موسسه ICTM برای دومین بار مورد پذیرش قرار گرفت.
انفرادی خبر داد:
امسال ۶۷۵ میلیون ریال اعتبار برای ارتقای سطح آموزشی، فرهنگی و تربیتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پاوه سرمایه گذاری وهزینه شده است.
هیئت موسس بازارچه خیریه پاوه، در فراخوانی برای برگزاری دومین بازارچه خیریه در اردیبهشت ماه ۹۶ جویای نظرات و ایده های خلاقانه شهروندان شده است.
در حاشیه کلاس تفسیر قرآن کریم ماموستا قادری؛
یکی از بانوان روستای هجیج شهرستان پاوه، کتابت قرآن کریم را پس از یکسال به همراه نگارش ترجمه آیات به زبان فارسی به پایان رساند .
هیئت نظارت ارزیابی دانشگاه رازی کرمانشاه از مرکز آموزش عالی علمی کاربردی مهارت شهرستان پاوه بازدید نمودند.
جلسه پیگیری معضل سیستم نوبت گیری کلینیک تخصصی بیمارستان قدس پاوه در سپاه ناحیه این شهرستان با حضور برخی از مسئولین برگزار شد.
مدیر سینما فرهنگ پاوه خبر داد:
مدیر سینما فرهنگ پاوه از اکران فیلم لاک قرمز در سینما فرهنگ پاوه خبر داد.
فرماندار پاوه، آموزش و پرورش را اساس و زیربنای جامعه دانست و گفت: توجه به آموزش و پرورش زمینه ساز توسعه جامعه است.
تجليل از چهرهاي برتر سواد آموزي منطقه نوسود ، تشکیل جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی منطقه نوسود و دیدار آموزشیاران نهضت سوادآموزی با رئیس اداره به مناسبت هفته سوادآموزی از عناوین خبری آموزش و پرورش نوسود هستند.
برنامه فرهنگی و هنری “شه‌وه‌‌ ده‌نگ” با دکلمه اشعاری منتخب از شاعران منطقه با استقبال و حضور پرشور علاقمندان به شعر و موسیقی در پاوه برگزار شد.
در حاشیه کلاس تفسیر قران کریم ماموستا قادری؛
مدیر آموزش و پرورش پاوه گفت: خوشبختانه امروز استان کرمانشاه رتبه اول در کشور را در سال جاری در مبارزه با بی سوادی کسب کرده و شهرستان پاوه نیز جزء رتبه های برتر استان با 94/3 رشد سواد آموزی می باشد.

صفحه‌ها