مطالب اقتصادی

کمبود نفت در روستای هانی گرمله پاوه، اهالی این روستا را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.
ابراهیم یوسفی:
نهادی برخاسته و شکل گرفته از تفکرات پیری خیر اندیش و معمار انقلاب که بحق صدقه ای ماندگار جاریه را در به یادگار گذاشته است که حیات پربار و خدمات چشمگیر این نهاد سندی بر اثبات این مدعاست .
رئیس شرکت نفت شهرستان پاوه خبر داد؛
رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شهرستان پاوه گفت: برای اولین بار ، بنزین سوپر ، از نیمه دوم اسفند ماه در شهرستان پاوه عرضه خواهد شد.
با توجه به اينكه تعاوني دهياران بخش مركزي در اجراي مصوبه اعضاء مجمع وهیأت مدیره تعاونی دهياران در نظر دارد خدمات پسماندزباله ( جمع آوري زباله) روستاهاي بخش مركزي را براساس جدول پيوستي به مناقصه بگذارد.
در گفتگوی استاندار با هزار ماسوله مطرح شد؛
استاندار کرمانشاه در خصوص بهره برداری بیمارستان در دست احداث 64 تختخوابی پاوه گفت: در هر کار اجرایی مهمی که باید اجرا شود موانع و مشکلاتی پیش خواهد آمد که از زمان بندی ، عقب خواهد افتاد.
نادری مطرح کرد:
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس بااشاره به تاخیر در ابلاغ بخشنامه بخشودگی سود و جرایم وام های تاصد میلیون تومان،گفت:باتوجه به تاخیر در ابلاغ مصوبه مذکور باید شرایطی فراهم شود تامدت زمان اجرای این بخشنامه بعد از پایان سال نیز تمدید شود.
با حضور استاندار کرمانشاه؛
با حضور امام جمعه پاوه، استاندار کرمانشاه و هیئت همراه، فرماندار پاوه و برخی از مسئولین ادارات گاز روستاهای دشه و گلال و همچنین جاده آسفالت روستای شرکان پاوه افتتاح شد.
با حضور استاندار کرمانشاه؛
با حضور استاندار کرمانشاه و هیئت همراه، فرماندار پاوه و برخی از مسئولین اداری مرکز بهداشت و سالن ورزشی شهر بانه وره افتتاح شد.
فرماندار پاوه گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پنج طرح تولیدی و خدماتی با 15میلیارد و 260 میلیون ریال اعتبار روز پنجشنبه در این شهرستان به بهره برداری رسید.
سالن ورزشی دخترانه شهیده زهرا بهرامی در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، باحضور معاون فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از اعضای شورای اداری و ستاد دهه فجر شهرستان پاوه صبح امروز افتتاح شد.
به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی روز سه شنبه در مرز شوشمی شهرستان پاوه توسط کوله بران شاغل در این مرز برگزار شد.
در جریان بازدید دکتر کریم از روند احداث بیمارستان پاوه؛
پروژه بیمارستان جدید الاحداث پاوه با رشد 90 درصدی همراه است.
کاروان خدمت به اورامانات آمد/
روز پنجشنبه 14 بهمن 1395، با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور، نماینده اورامانات و مسئولین استانی سه مرکز بهزیستی در استان کرمانشاه و یک واحد مسکن جهت سکونت دو معلول در روستاي بياشوش جوانرود افتتاح شد.
هفت طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری افزون بر سه میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.

صفحه‌ها