مطالب اقتصادی

رئیس مخابرات شهرستان پاوه گفت: شبكه نسل سوم اینترنت همراه اول براي پنج نقطه از شهرستان پاوه راه اندازي گرديد.
استاندار کرمانشاه اعلام کرد که مردم روستاهای مرزی این استان از سهمیه صادرات سوخت به کشور عراق بهره مند می شوند.
نگاهی به عملکرد هم نشین با فساد در آموزش و پرورش؛
س از فساد صندوق فرهنگیان، کشف محموله مشکوک به قاچاق در منزل دختر وزیر و اجرای سند ۲۰۳۰، اینک لو رفتن سوالات امتحان نهایی مدارس برای وزارت آموزش و پروش یک پرونده سنگین تر خواهد ساخت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاوه گفت: این شهرستان بیشترین باغات توت استان کرمانشاه را دارد.
فرماندار پاوه،
فرماندار شهرستان پاوه گفت: توجه نکردن به بیمه تولیدکنندگان مهمترین عامل در افزایش بیکاری وعدم اشتغال در کشور است.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه، از توزیع ۹۰ سبدکالا بین نیازمندان طی طرح همای رحمت در شهرستان پاوه خبر داد.
با حضور امام جمعه پاوه؛
در آييني مركز درماني پيامبر اعظم(ص) شهرستان پاوه كلنگ زني شد.
اگر تخصیص سهمیه سوخت به مرزنشینان شهرستان پاوه، سرنوشت سود كارتهاي مرزنشيني و كوله بري پاوه را با ثبت نام در مساجد سطح شهر به خود نگيرد ، اكنون در چه مرحله اي مي باشد؟
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:مردم از وضعیت و عملکرد بانک ها رضایت کافی ندارند و باید مدیران بانکی تدابیری اتخاذ کنند که بانک ها مقررات را اجرا کنند.
کاهش تولید و کاهش تجارت و نبود نقدینگی در بازار سبب به وجود آمدن رکود اقتصادی شده است که دوران اين رکود اقتصادی تمامي بخش های بازار، مردم، اقتصاد و حتی دولت را در بر می گیرد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پاوه گفت: بحث رسمی شدن مرز ششمی و شیخ صالح در اورامانات پیگیری خواهد شد و در این رابطه با وزارت خارجه و دستگاه های ذیربط هماهنگی صورت خواهد گرفت و از ظرفیت های کمیسیون اقتصادی برای رفع مسائل اورامانات استفاده خواهد شد.
انفرادي خبر داد:
140یتیم و 288 فرزند خانوار مشمول " طرح محسنین" در شهرستان پا وه از کمک های مادی و معنوی حامیان نیکوکار بهره مند می شوند.
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی:
ماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی از حذف 337 قانون زائد از 997 قانون مالیات کشور در مجلس خبرداد و گفت: زیرساخت های قانون مالیات ارزش افزوده در کشور آماده نیست و بخش خصوصی از آن رنج می برد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون به استان خبر داد و گفت: این سفر با هدف بررسی مسایل و مشکلات اقتصادی استان صورت می گیرد.
دومین مرکز سنجش الکترونیک فنی و حرفه ای استان کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور مسئولان در پاوه افتتاح شد.

صفحه‌ها