مطالب اقتصادی

ماموستا قادری:
امام جمعه پاوه با اشاره به سخنرانی مشهد رهبر معظم انقلاب، بخصوص در بحث قاچاق؛ لزوم استفاده از منویات معظم له در سال جدید را برای همه ضروری دانستند و گفتند: این بیانات در منطقه ما مصداق دارد، وقتی که مسافری می‌آید و تلویزیونی می‌خرد و در سه‌راهی شمشیر جلویش را می‌گیرند و تلویزیونش را به بهانه قاچاق بودن مصادره می‌کنند، مطمئناً آن‌ شخص هم دیگر هیچ‌وقت به منطقه ما نخواهد آمد
بازارهای محلی پاوه خصوصا بازارچه مرزی شماره 2 که به تازگی به مرحله بهره برداری رسیده است، در این روزها، آماده ارائه خدمات به مهمانان نوروزی است.
معاون فرماندار پاوه در بازدید از نمایشگاه هه نار پاوه:
معاون فرماندار پاوه گفت: گردشگران علاقمند هستند جاذبه های گردشگری و طبیعی را در منطقه ببینند. مناطق طبیعی و گردشگری و توریستی مناطق ما در جاهای دیگر وجود ندارد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پاوه از پلمب یک واحد قصابی بین راهی در این شهرستان خبر داد.
مدیرعامل شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان از برپایی سیاه چادرهایی برای عرضه انواع صنایع دستی، غذاها و دسرهای محلی و اجرای برنامه های فرهنگی در ایام نوروز در شهرهای پاوه و باینگان برای استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی خبر داد.
مسئولین دولتی وعده احداث درمانگاه تامین اجتماعی پاوه را برای 18 ماه اعلام کردندف اما اکنون پس از گذشت 30 ماه، "هیچ" را تحویل مردم دادند.
مهار 'سیروان' و سیراب کردن کرمانشاه با بودجه نقد
تاکنون برای کشاندن رود 'سیروان' و انداختن آن به دل زمین‌های تشنه و ترک ‌خورده غرب استان کرمانشاه، 45 هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است؛ شاید این تنها طرحی است که وضع مالی توپی دارد و کسی نگران بودجه آن نیست.
با همت موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی، اقلام مواد غذایی در بین نیازمندان پاوه توزیع گردید.
جلسه فوق العاده با رایزنی امام جمعه پاوه برای حل مشکل ساخت کلینیک این شهرستان پس از نماز جمعه این هفته در مسجد جامع برگزار شد.
هفته نیکوکاری با نواخته شدن زنگ نیکوکاری و با شعار 'بهار همدلی و شکوه مهربانی' در مدارس و پایگاه های ثابت و سیار کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پاوه آغاز شد و 91پایگاه برای جمع آوری کمک های مردم این شهرستان در نظر گرفته شده است.
رئیس شورای روستای میرعبدلی از پایان برق رسانی به 20 خانوار باقیمانده روستای میرعبدلی خبر داد.
ارایه صورتحساب سهام عدالت از هفته آینده آغاز می شودو ۴۷میلیون ایرانی می توانند با مراجعه به سامانه طراحی شده،آن را دریافت کنند.در این میان ارزش فعلی سهام عدالت دو میلیون تومان برآورد می شود.
کمبود نفت در روستای هانی گرمله پاوه، اهالی این روستا را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.
ابراهیم یوسفی:
نهادی برخاسته و شکل گرفته از تفکرات پیری خیر اندیش و معمار انقلاب که بحق صدقه ای ماندگار جاریه را در به یادگار گذاشته است که حیات پربار و خدمات چشمگیر این نهاد سندی بر اثبات این مدعاست .
رئیس شرکت نفت شهرستان پاوه خبر داد؛
رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شهرستان پاوه گفت: برای اولین بار ، بنزین سوپر ، از نیمه دوم اسفند ماه در شهرستان پاوه عرضه خواهد شد.

صفحه‌ها