پربحث ترینها

مطالب اقتصادی

مهندس عليمرادي :
رئيس سازمان نظام مهندسي شهرستان پاوه گفت: شرايط تسهيلاتي مناسبي براي مردم وجود ندارد به طوري كه براي هر طبقه ساخت و ساز ساختمان در شهر، مبلغ 20 ميليون تومان را در نظر گرفته اند.
مهندس افشار در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان:
نماینده سد داریان گفت: این بحث، بحث ستاد اقتصاد مقاومتی با دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر به بهره برداری رساندن فاز پروژه ها بود که برای پروژه های عمرانی تمامی وزارتخانه ها همچون وزارت نیرو و شرکت آب نیرو خواهد بود که یکی از این طرح ها هم، بحث نیروگاه سد داریان است.
بردن فیبر نوری به دو مرز رسمی شوشمی و شیخ صله در دستور اقدام قرار گرفت.
نماینده مردم اورامانات در مجلس:
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلات با نرخ هشت درصد به روستائیان باید داده شود متاسفانه فقط در استان کرمانشاه عمل نشده و در تمام استان ها انجام شده است.
لقمان انفاردي خبر داد:
لقمان انفرادي با بیان اینکه در سال ۹۵ بیش از ۵۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال تسهیلات شغلی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده، گفت: این تسهیلات برای ایجاد ۳۴۶ طرح شغلی به صورت کاملا قرض الحسنه و با اقساط بلند مدت در اختیار مددجویان پاوه ای قرار گرفته است.
وزير بهداشت در روانسر؛
دکتر هاشمی در ادامه درخصوص اقدامات وزارت بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هم کارهای بسیار خوبی انجام شده است، متاسفم از اینکه روانسر نتوانسته است آنگونه که باید شهد و شیرینی طرح تحول سلامت را بچشد.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس؛
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلی از لحاظ بدنی برای سد داریان ایجاد نشده است، تنها شیر پروانه‌ای بیش از حد باز شده و آبی که وارد موتورخانه شده بیش از ظرفیت پمپاژ بوده و خسارتی میلیاردی به بار آورده است.
مصاحبه خواندني در چگونگی بازسازی آسياب آبي حوض لاره نوسود؛
رحمت قادر پور گفت: نباید فراموش کرد نماد فرهنگی و بخش مهمی از زبان جسمانی و میراث ملموس ما بوده و با سازوکار منحصر به فردشان نمونه ای از هوش سرشار گذشتگان ما بوده اند.
دهيار نمونه استان كرمانشاه؛
سابق حسيني با بيان اينكه اكنون راه توسعه پايدار روستاي نسمه گردشگري است افزود: ساماندهي روستا در بحث گردشگري و جذب مسافران، كه كاملا در ارتباط با اقتصاد روستاست، فعاليت هاي چشمگيري انجام شده است.
فعالیت خود را تنها به مسجد و منبر منحصر نکرده و در زمینه کشاورزی و دامداری نیز هم کارآفرین است و هم تولید کننده، سخن از یک روحانی جوان اهل سنت در شهر باینگان استان کرمانشاه است که الگوی موفقی برای سایر جوانان منطقه محسوب می شود.
در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار ، سابق حسيني و فريبرز عزيزي به عنوان دهیار و كارآفرين برتر استان معرفی شدند.
بسیار متاسفم، بهشت گمشده ای به اسم کردستان وجود دارد که به وسیله سد سازی و راه سازی نابود می شود و مردمانش مجبورند با کولبری امرار معاش کنند.
مدیر هتل سینای کرمانشاه گفت: برنامه ای را بر این مبنا در هتل سینا به عنوان گردشگری در استان کرمانشاه و شهرستان ها و روستاهای اطراف برنامه ریزی کرده ایم که از مناطق بکر و دست نخورده این استان بازدید به عمل آوریم.
با همت گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی دانشجویی پیام نور پاوه و با همكاري شبکه بهداشت پاوه و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی شمشیر، ویزیت و داروی رایگان براي مردم روستای چلانه هم برگزار شد.

صفحه‌ها