اخبار ویژه

شفیعی خبر داد:
رئیس اتاق اصناف پاوه گفت: به مناسبت تکریم روز کارگر فردا شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی پاوه تعطیل رسمی می باشد.
رئيس اداره كار، تعاون و رفاه اجتماعي پاوه گفت: بيش از هشت هزار كارگر در 800 كارگاه اين شهرستان فعاليت دارند.
سردار فضلی اعلام کرد:
جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: افتتاحیه اردوهای راهیان نور کشور در سال ۹۵ همزمان با مراسم صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز کلید خورد.
مسابقات کشتی چندجانبه بین استانی در رده نوجوانان با درخشش کشتی گیران پاوه به پایان رسید.
امروز؛
گرم شدن هوا در گردنه تته با وجود بارش هاي سنگين برف در اين مسير ، صبح امروز سبب وقوع بهمن گرديد.
اداره ارشاد اسلامي پاوه برگزار مي كند؛
جنگ هنری شادی با حضور شعبده باز مطرح و بین المللی استاد ایرج زبر دست و گروه تئاتر و موسیقی خیال در روزهای يازدهم و دوازدهم برگزار می شود.
ملا ابراهیم انفرادی متولد ۱۳۶۳ وساکن فعلی باینگان یکی از روحانیون خوش نام منطقه علاوه برشغل مقدس روحانیت و امر تبلیغ در زمینه تولید عسل و فراوردهای زنبور عسل فعالیت دارد.
مسابقات کشتی چند جانبه یادواره مرحوم علی محمد باباخاص، در پاوه در حال برگزاری است.
همایش ارتقای باورهای دینی و بینش سیاسی با حضور امام جمعه پاوه در دبیرستان معلم پاوه برگزار شد.
در آئیینی با حضور مدیر آموزش و پرورش و کارکنان ستادی؛ امیر ظاهری بعنوان معاون جدید امور پرورشی وتربیت بدنی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان پاوه معرفی شد.
راهكارهاي توسعه و اشتغال روستاها و رفع موانع پيش روي اين كار؛ روز چهارشنبه با حضور مسئولان و مردم در مسجد خانقاه شهرستان پاوه بررسي شد.
صرفا جهت طنز؛
آنچه میزان هزینه قبض آب خانوارها و واحدهای تجاری را افزایش می دهد، در پارامترهایی همچون هزینه دفع فاضلاب، آبونمان آب و آبونمان فاضلاب خلاصه می شود.
مسابقات کشتی چند جانبه گرامیداشت مرحوم علی محمد باباخاص نماینده فقید مردم درمجلس شورای اسلامی پنج شنبه ۹۴/۲/۹راس ساعت ۹صبح در محل سالن ۲۵۰۰نفری شهرستان پاوه آغاز می شود.
امام جمعه پاوه:
امام جمعه شهرستان پاوه داعش را به عنوان ابزار اسلام هراسی و آل سعود را به عنوان ابزار ایران هراسی آمریکا معرفی کرد.
رضا رحیمی روز دوشنبه در بازدید از بازارچه مرزی شوشمی پاوه اظهار كرد: صادرات سال گذشته استان كرمانشاه بیش از نیمی از كل صادرات كشورمان به عراق را تشكیل داده است.
یک نمایشگاه عکس به مناسبت فرارسیدن هفته معلم با موضوع عکس های طبیعت و با هدف شناسایی بیشتر طبیعت اورامانات با همت و سرپرستی خانم سوما صادقی در پاوه بر پا شد.
یادداشت/محمود رستمی تبار؛
تا زمانی که انسان بر روی این تنها سیاره قابل حیات زندگی می کند خرابکاری او هم ادامه دارد و در نتیجه تنبهات الهی و بعضا عذاب الهی به منظور حذف و یا تعذب امتی که گاهی با درخواست انبیاء در برخی از امتهای گذشته نیز وجود داشته بروز می کند….
یادداشت/
مراسمی تحت عنوان یادداشت و فراخوان برگزاری مراسم روز پدر در آرامگاه روستای نجار برگزار گردید که متن یادداشت و تقدیر و تشکر ناصح مرادی به جهت حضور مردم در این مراسم در متن خواهد آمد.
یک نمایشگاه عکس به مناسبت فرارسیدن هفته معلم با موضوع عکس های طبیعت و با هدف شناسایی بیشتر طبیعت اورامانات با همت و سرپرستی خانم سوما صادقی در پاوه برگزار می شود.

صفحه‌ها