اخبار ویژه

ڕیژه ی ده نگی ده نگده ران له تورکیا وکاریگه ریکانی ده نگی کورده کان له م هه ڵبژاردنه دا/ناسحی مه حموودی
صرفا جهت اطلاع:
استاندار و مسئولين، ساختمان تازه احداث هنگ مرزي شهرستان پاوه را در هيرويي ، بالاتر از پل دوآب افتتاح كردند.
دانشگاه علمي كاربردي مهارت پاوه در يازدهمين مسابقات قران كريم در استان كرمانشاه موفق به كسب مقام نخست اين مسابقات در قرائت گرديد.
یک نماینده مجلس معتقد است: خصوصی‌سازی و اجرای سیاست‌های اصل 44 فقط روی کاغذ و به صورت تئوری مانده است.
با حضور استاندار و مسئولين پل دوآب در شهرستان پاوه افتتاح گرديد.
با معرفی سرپرست حوزه سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه می توان با قاطعیت رفتن آیت الله آزرمی را اعلام کرد.
یادداشت/ مسلم معین
دیگر اتفاقی عیان و آشکار است که بعد از بروز نا به سامانی در برخی تصمیمات دولت و ایجاد نارضایتی های عمومی رئیس دولت محترم کمی از واژه های هیجانی و شاید به گمان مشاورین ایشان عوام پسند استفاده کند.
امام جمعه پاوه در دیدار رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره) کشور با ایشان، با اشاره به رسالت کمیته امداد حضرت امام در خدمت به فقراء جامعه، گفتند: به باور همه اهل انصاف، این نهاد مقدس از اولین روزهای تولدش در اوایل انقلاب تاکنون در خدمت فقرا و قشر ضعیف و مستضعف جامعه بوده و اثرات مثبتی نیز داشته است.
انفجار مین در شهر نودشه باز هم حادثه ساز شده و یک نفر به همین علت جان خود را از دست داد.
جمعی از جوانان استان کرمانشاه به مناسبت روز جوان و در دومین نشست جوانان حامی دولت تدبیر و امید با استاندار کرمانشاه دغدغه های خود را با ابراهیم رضایی بابادی در میان گذاشتند.
زمین لرزه دو بار به بزرگی 3/ 3 و 5/ 2 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد شنبه منطقه پاوه را لرزاند.
ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است.
مدتی پیش در یکی از خبرگزاری های شهرستان خبر اهداء المانی از طرف کارفرمایان محترم سد داریان به شهرداری پاوه منتشر شد خبری که در آن افکار عمومی شهرستان پاوه متاثر از گفته های کارفرمای سد داریان جناب آقای مشیری شدند و همچنین از سکوت اعضای شورای اسلامی شهر پاوه در قبال سخنان ایشان باید تاسف خورد بهرحال بنا بر درخواست کاربران و رای جمعی اعضای سایت سلام پاوه جوابیه ای را پیرو صحبتهای اخیر آقای مشیری مهندس-مشیری کارفرمای محترم سد داریان اماده نموده ایم که به شرح ذیل است .
شهروندی و جامعه مدنی دو مفهومیست که همواره با یکدیگر همراه بوده اند ، بسیاری از اندیشمندان جامعه مدرن را جامعه مدنی می دانند ، زیرا مهمترین ویژگی جامعه مدرن پیوستگی ، تفکیک ناپذیری ، آیین شهروندی و مشارکت های مدنی است .
فرماندار پاوه توجه جدی به روستاها، رفع مشکلات آنها و توسعه و اشتغال روستایی را مهمترین راهبرد ایجاد و تقویت امنیت در جامعه دانست.
خفاشان هرلحظه درکمین پروانه ها هستند تارهای تنیده را جدی بگیرید عنکبوتها بیدارند دمی فکرکنید و بی خیال نیاسایید که هرچه درد ما ست از آسایش وآساییدن ماست...

صفحه‌ها