اخبار ویژه

فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه در مراسم نشست ساليانه مودت گفت: امروز شاهديم كه علي رغم تمام تهديداتي كه عليه ما وجود دارد اما تيم مذاكره كننده هسته اي ما يك قدم عقب نشيني نكرده است.
به گزارش هزارماسوله ، دادستان شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما با تایید کشته شدن یک سرباز در زندان شهرستان پاوه اظهار داشت : امروز یک سرباز در اثر بی احتیاطی با شلیک اسلحه ، سربازی به نام مبین شبرنگ را به قتل رسانده است.
بنا بر اخبار موثق رسیده شنیده ها حاکی از آن است خانم ناهید امین زاده معاون فرماندار پاوه بدلیل اتمام مهلت ماموریت خود از این سمت خداحافظی کرد و علاالدین حیدری بخشدار سابق ثلاث باباجانی جایگزین وی شد.
امام جمعه نودشه و امام جمعه دهستان شمشیر با صدور بیانیه مشترکی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
يادداشت عادل بهرامي:
کسی که دربدو ورود خود به استانداری کرمانشاه باعزل ونصب مدیران ضعیف وبی تجربه(فرمانداران و بخشداران) آنهم بدون کوچکترین هماهنگی با امامان جمعه وروحانیت معزز،به آنهاروی خوش نشان نداد ومی شود نام آن را توهین،بی احترامی،بی توجهی وهرچه گذاشت واخیرا هم باتمثیل مشهورش درخصوص روحانیت این بی احترامی را تکمیل کرد.
براساس اخبار و گزارشات رسيده به اين پايگاه خبري تحليلي اجرای طرح پارکبان در پاوه معلق شد.
ميز گرد اختصاصي سايت هزارماسوله با حضور فعالان فرهنگي پاوه:
میزگرد شبكه هاي اجتماعي، فرصت يا تهديد؟ با حضور رئيس دانشگاه پيام نور، عضو شوراي شهر و مدير سايت پاوه پرس و همچنين رئيس اداره ارشاد اسلامي پاوه توسط مدير سايت خبري تحليلي هزارماسوله برگزار شد.
گزارش:
سقز که در گویش کردی منطقه به آن ( وه ژن يا بنِشت) گفته میشود صمغی به رنگ سبز خیلی روشن ، غلیظ و بسیار چسبنده است که استفاده دارویی فراوان داشته و به عنوان یک ملین قوی در درمان یبوست و درمان ناراحتی های گوارشی استفاده میشود 25 درصد از شیره سقز حاوی روغن پرارزش و صنعتی تربانتین است که کاربردهای فراوانی در صنعت دارد .
همایش عاملین، مبلغین و مودیان زکات روز شنبه در شهرستان پاوه برگزار شد.
بامداد امروز برای دومین بار در ماه جاری مراتع تپه کوله طعمه حريق شد.
اداره ورزش و جوانان پاوه در ارزیابی و عملکرد سازمان وزارت تربیت بدنی در بین ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان موفق به كسب رتبه دوم گرديد.
يادداشت:
پیوست« سلامت ، ایمنی و محیط زیست »(HSE) یا به تعبیر جدید پیوست« زیست محیطی، سلامت و ایمنی » (EHS) چیست ؟
ائمه جمعه کرمانشاه پس از عذرخواهی استاندار؛
ائمه جمعه استان کرمانشاه در پیامی خواستار توقف اعتراض ها به اهانت به حریم علما و رحانیت در قالب کنونی در راستای تقویت وحدت و همدلی و همزبانی شدند و اعلام کردندکه پیگیری مسئله باید از مسیر قانونی و منطقی دنبال شود.
اينجا خانقاه است:
تیرماه یکی از گرم ترین ماه های سال است که در بسیاری از مناطق کشور دما به بالای ۳۵ درجه می رسد و همزمانی اين ماه با ماه مبارک رمضان، روزه داری را در هوای گرم برای مردم شهرستان پاوه سخت کرده است.
يادداشت سردبير:
عدم اعلام زمان برگزاري آزمون استخدامي آموزش و پرورش ، برای جذب ۵ هزار نیرو این روزها موارد و مشکلاتی را با خود به همراه داشته است.
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت می‌گیرد
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره منطقه‌ای شعر «حماسه پاوه» در هفته دفاع مقدس با حضور شعرایی از استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و آذربایجان غربی در شهرستان پاوه خبر داد.

صفحه‌ها