اخبار ویژه

خبر فوری/
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 12:30 امروز منطقه نوسود را لرزاند.
با حضور تیم منتخب هاپکیدو کشور؛
مسابقات ورزشی دانش آموزان روستای داریان با حضور تیم منتخب هاپکیدو (دفاع شخصی )کشور واجرای حرکات رزمی وبیش از 80 نفر شرکت کننده بااستقبال مردم روستا باشکوه برگذار گردید.
با همت مسئولین پروزه سد داریان و جمعی از خیرین شهرستان پاوه، یک دستگاه دیالیز به بیمارستان قدس پاوه اهدا گردید.
نمایندگان دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران از ظرفیت های طبیعت گردی و گردشگری شهرستان پاوه بازدید کردند.
حسین سعیدیان در بازدید از پروژه 1020 واحدی مسکن مهر پاوه:
مسئول نظارت تعاونیهای مسکن مهر کشور در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کشور وضعیت پروژه 1020 واحدی پاوه را اسفناک خواند و گفت: من هیچ اطلاعی از وضعیت پروژه مسکن مهر پاوه در این حد نداشتم و تنها اقدامی که بنده می توانم برای آن انجام دهم پیگیری های لازم در راستای مرتفع نمودن این مشکلات است که ان شاالله بتوانم موفق باشم.
دو نفر از نونهالان فوتبالیست شهرستان پاوه توسط آکادمی ایران مهر در طرح استعدادیابی نونهالان فوتبالیست استان انتخاب شدند.
معاون فرماندار پاوه:
معاون فرماندار پاوه گفت: آموزش و پرورش به عنوان بستر توسعه و پیشرفت کشور باید مورد توجه همه دستگاه ها باشد.
هرچند کم نیستند چنین بیمارانی اما دست وپنجه نرم کردن با چنین بیماری بدون داشتن وضعیت اقتصادی مطلوب ،شرایط جسمی وروانی بیمار را بدتر خواهد کرد.
دانش آموزان نیسانه ای؛
جمعی از دانش آموزان روستای نیسانه پس از 42 سال، یک روز به یاد ماندنی را تجربه کردند.
یکی از مسئولین سد داریان؛
یکی از مسئولین سد داریان گفت: آبگیری و سرریز شدن سد داریان ، هیج مشکل خاصی را برای مقبره امام زاده سید عبیدالله معروف به کوسه هجیج به وجود نمی آورد.
یادداشت/محمود رستمی تبار
یکی از مشکلات مکرر که هرماه تکرار می شود اختلاف در رویت هلال ماه قمری است. با رشد علوم ارتباطی و فن آوری های مخابراتی و اطلاع رسانی , این اختلاف در چند سال اخیر جلوه بیشتری یافته است.
در آیینی از مربیان و دانش آموزان قهرمان ورزشی تیم های دانش آموزی والیبال وتنیس روی میز باحضور مدیر آموزش وپرورش تجلیل به عمل آمد.
آیت الله احمد جنتی از ۸۶ رای ماخوذه با کسب ۵۱ رأی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم انتخاب شد.
طرح بهسازی و روکش آسفالت لاین دوم خیابان کمربندی پاوه ، صبح امروز تکمیل گردید.
مدیر آژانس خانومان پاوه گفت:
مدیر آژانس بانوان پاوه با بیان اینکه پس از آغاز به کار این آژانس در این شهر از دی ماه سال گذشته تاکنون، با استقبال خوب بانوان پاوه مواجه شده ایم گفت: بر همین اساس و با توجه به استقبال خوب همشهریان، اکنون به تعدادی راننده خانم جهت ارائه خدمات در این آزانس نیازمندیم.
مسعود دلشاد خبر داد:
رییس هیات ورزش های رزمی شهرستان پاوه از برگزاری مسابقات ورزشی در پاوه با حضور تیم منتخب هاپکیدو (دفاع شخصی) کشور و اجرای نمایش های دفاع شخصی خبر داد.
معاون فرماندار پاوه:
معاون فرماندار پاوه گفت: حقیقتا عملیات فتح خرمشهر با انقلاب نوپای ایران و کمترین امکانات در مقابل رژیم بعث عراق با حمایت 40 کشور جهان ، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود که با رشادت‌های بی‌نظیر رزمندگان ایرانی رقم خورد.
به همت مدیردبستان شهد ای دره بیان،معلمان آموزشگاه وهمکاری آموزش وپرورش ،جمعی از خیرین، طرح آموزش عملی نماز (فقه امام محمد شافعی)در این آموزشگاه به اجرا در آمد.
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر/
به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر یادمان شهدای پاوه با حضور مسئولین ادارات پاوه، غبارروبی و عطرافشانی شد.

صفحه‌ها