مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه پاوه:

عملیات مرصاد، قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در نزد جهانیان به نمایش گذاشت/ اهانت به قران با هدف اسلام‌هراسی و ترویج خشونت در جهان صورت می‌گیرد

سرویس: سیاسیکد خبر: 301127|08:28 - 1402/05/09
نسخه چاپی
عملیات مرصاد، قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در نزد جهانیان به نمایش گذاشت/ اهانت به قران با هدف اسلام‌هراسی و ترویج خشونت در جهان صورت می‌گیرد
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه پاوه گفت: دلاورمردان ایران اسلامی پس از دوران جنگ تحمیلی یکی دیگر از صحنه‌های باشکوه حماسه و ایثار را در تنگه مرصاد خلق کرده و حقانیت و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در نزد جهانیان به نمایش گذاشتند.

به گزارش هزارماسوله ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص عملیات مرصاد اظهار داشت: دلاورمردان ایران اسلامی پس از دوران جنگ تحمیلی یکی دیگر از صحنه‌های باشکوه حماسه و ایثار را در تنگه مرصاد خلق کرده و برای چندمین مرتبه حقانیت و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در نزد جهانیان به نمایش گذاشتند.

 

حجت الاسلام والمسلمین عباس جعفری افزود: با بازگویی خاطرات رزمندگان دوران دفاع مقدس و عملیات مرصاد علاوه بر حفظ و نگهداری این خاطرات باید پیام‌های جبهه حق را به آیندگان را انتقال داد.

 

وی گفت: باید رخدادهای مهمی نظیر عملیات مرصاد را بارها و بارها برای نسل جوان بازخوانی کنند، چرا که این عملیات غرورآفرین اوج عزت، شکوه و بالندگی رزمندگانی ایرانی را نشان می‌دهد .

 

وی در ادامه با اشاره به ضرورت بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: باید از این ظرفیت برای معرفی رخدادهای دوران دفاع مقدس استفاده کرده و نسل جوان و آیندگان را در جریان رذالت دشمنان بگذاریم.

 

حاج آقا جعفری با اشاره به اهانت های دشمنان به قرآن کریم نیز گفت: هتاکی به شعائر مسلمین با هدف تحقیر و حذف آثار اسلام در منطقه اروپا و جهان غرب است اما غافل از آنکه دین اسلام به در کل جهان شیوع پیدا خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه تصمیم نابخردانه و مزورانه اروپا به بهانه آزادی بیان عملی نفرت انگیز و شدیداً محکوم است گفت: این اقدام نفرت‌انگیز  با هدف اسلام‌هراسی، ناامن سازی جهان، تقویت افراط‌گری و ترویج خشونت در جهان صورت می‌گیرد.

 

وی در پایان گفت: این کتاب هدایت کننده بشریت است و بزرگترین مانع در برابر طاغوت ها و منافقین برای سیطره شان بر بشریت و به فساد کشیدن آن است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد