به مناسبت هفته دولت:

4 پروژه در آموزش و پرورش شهرستان پاوه به بهره‌برداری رسید

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301214|14:49 - 1402/06/06
نسخه چاپی
4 پروژه در آموزش و پرورش شهرستان پاوه به بهره‌برداری رسید
صبح امروز دوشنبه ششم شهریور ماه سال جاری با حضور فرماندار شهرستان پاوه و اعضای شورای اداری شهرستان چهار طرح آموزشی ورزشی و رفاهی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش هزارماسوله ، این طرح‌ها شامل مدرسه ۹ کلاسه روستای شمشیر مدرسه ۶ کلاسه روستای خانقاه زمین چمن مصنوعی مدرسه مطهری و مرکز اسکان فرهنگیان شهرستان می باشند.

 

مدرسه ۹ کلاسه روستای شمشیر در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر و در سه طبقه با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد با همکاری بنیاد برکت و اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

 

مدرسه ۶ کلاسه روستای خانقاه نیز در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به همت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

 

مرکز اسکان فرهنگیان شهرستان پاوه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان جهت انجام تعمیرات داخلی که اعتبار آن از طریق اعتبارات داخلی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه و مساعدت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در ۲۰ اتاق تجهیز و آماده ی پذیرش از مهمانان فرهنگی خواهد بود.

 

زمین چمن مصنوعی دبستان شهید مطهری با اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال در قالب طرح شهید سلیمانی به بهره برداری رسید.

 

مدیر آموزش و پرورش پاوه در حاشیه ی این مراسم ها ضمن تشکر از همکاری و مساعدت مسئولین ادارات  کل آموزش و پرورش ونوسازی مدارس استان کرمانشاه و بنیاد برکت عنوان کرد دو طرح ورزشی زمین چمن مصنوعی شهرک چورژی و سراب هولی در هفته ی جاری کلنگ زنی خواهد شد.

 

فتاحی همچنین از فرمانداری و شورای اداری شهرستان علی الخصوص شهرداری ، شورای شهر و اداره ی راه و شهرسازی در راستای تکمیل پروژه های آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد