بمناسبت هفته دولت؛

معابر روستای مرزی دزآور بخش نوسود آسفالت شد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301217|16:52 - 1402/06/06
نسخه چاپی
معابر روستای مرزی دزآور بخش نوسود آسفالت شد
با حضور فرماندار پاوه ، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری پاوه ، بخشدار نوسود و اعضای شورای اداری شهرستان پاوه در دهستان شرام (روستاهای دزآور، کیمنه، بیرواس و هانه گرمله) مشکلات این چهار روستای مرزی بررسی و پیگیری شد.

به گزارش هزارماسوله ،   همزمان با هفته دولت به همت بنیاد مسکن شهرستان پاوه معابر روستای مرزی دزآور بخش نوسود آسفالت شد.

 

 فرماندار پاوه در بازدید از روستای مرزی دزآور بخش نوسود گفت: ۷ هزار و پانصد متر مربع از معابر این روستا زیرسازی و آسفالت شده است.

 

علیرضا حیدری ضمن تقدیر از بنیاد مسکن و دهیار و شورای اسلامی و مردم شریف روستای دزآور افزود: برای آسفالت معابر این روستا اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهور تامین و هزینه شده است.

 

وی گفت ؛ان شاءالله در چند روز آینده نیز عملیات آسفالت ۴ هزار هشتصد متر مربع معابر روستای مرزی هانه گرمله با اعتباری بالغ بر ۱میلیارد و دویست میلیون تومان نیز آغاز میشود.

 

در ادامه سفر یک روزه فرماندار پاوه به دهستان شرام، به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نوسود و اعضای شورای اداری شهرستان پاوه مشکلات چهار دزآور، کیمنه، بیرواس و هانه گرمله  بررسی و پیگیری شد.

 

 در این نشست مشترک که در مسجد روستای کیمنه برگزار شد، دهیاران  و شوراهای چهار روستای دهستان شرام مشکلات روستا را تشریح و از مسئولان خواستار حل آنها شدند.

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد