در آخرین روز از هفته دولت

دستگاه سی ارم بیمارستان پاوه افتتاح شد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301222|14:37 - 1402/06/08
نسخه چاپی
دستگاه سی ارم بیمارستان پاوه افتتاح شد
صبح امروز در آخرین روز از هفته دولت دستگاه سی ارم بیمارستان پاوه افتتاح شد.

به گزارش هزارماسوله ،  به مناسبت هفته دولت ،با حضور فرماندار شهرستان پاوه، اعضای شورای تامین ،اعضای شورای اداری، مدیران و مسئولان شبکه بهداشت و درمان آیین افتتاح وبهره برداری از دستگاه C-arm بیمارستان قدس برگزار شد

 

دکترسهرابی در آغاز مراسم ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و حاضرین در جلسه به معرفی پروژه های درحال ساخت واعتبارات پروژه های شبکه بهداشت و درمان اشاره نمودند.

 

دکتر سهرابی همچنین با اشاره به ۵۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید تجهیزات و اجرای پروژه های بهداشت از مساعدت های امام جمعه معزز پاوه، ریاست و مجموعه دانشگاه نماینده مجلس و پیگیری های فرماندار پاوه تشکر و قدردانی نمود.

 

وی اظهار داشت:  سعی ما بر این است که تمامی خدمات بیماران را در سطح شهرستان جوابگو باشیم، و کادر تخصصی بیمارستان پاوه با 29 پزشک تخصصی و 10 پزشک عمومی تکمیل است و جوابگوی اکثر مطالبات بیماران می باشد.

 

وی تصریح کرد: به طور ماهیانه حدود 20 هزار نفر به عنوان بیمار در مراکز درمانی و بیمارستان شهرستان پاوه ویزیت می شوند و تعداد بیماران بستری شده در سال گذشته ۶۲۴۰ نفر بوده اند.

 

وی با بیان اینکه امروز دستگاه سی ارم، که یک دستگاه اسکنر و تصویر بردار با اشعه ایکس است افتتاح می کنیم گفت: برای خرید این دستگاه با همت دانشگاه علوم پزشکی استان 4 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

سهرابی افزود: این دستگاه  تصویر برداری با اشعه اکس را در حین عمل جراحی با رزولیشن بالا به پزشک نشان می دهد و این دستگاه قابلیت چرخش به دور تخت را در هنگام عمل جراحی بیمار دارد.

 

مهندس حیدری فرماندار پاوه نیز ضمن تشکر از فعالیت های موثر شبکه بهداشت و درمان، حضور پزشکان متخصص و عمومی را در راستای ارتقای شاخص های سلامت از نکات بارز و برجسته شبکه بهداشت و درمان پاوه دانستند.

 

 درپایان جلسه باحضورفرماندار و همراهان دراتاق عمل بیمارستان ،دستگاهC-armاین مرکز بااعتبار بالغ بر۴۰میلیارد ریال به صورت رسمی رونمایی و افتتاح گردید.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد