زنگ مهر و مقاومت در مدارس منطقه نوسود نواخته شد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301253|20:58 - 1402/07/01
نسخه چاپی
زنگ مهر و مقاومت در مدارس منطقه نوسود نواخته شد
همزمان با سراسر کشور و در طلیعه بهارتعلیم و تربیت زنگ مهر و مقاومت در مدارس منطقه نوسود نواخته شد .

به گزارش هزارماسوله ، همزمان با سراسر کشور و در طلیعه بهار تعلیم وتربیت، زنگ نهر ومقاومت، صبح امروز  شنبه  با حضور  بخشدار و اعضای شورای آموزش وپرورش ، و شورای اداری منطقه نوسود ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، اولیای دانش آموزان در مدارس حضرت زینب و الزهرا  شهر نوسود به صدا در آمد.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به حاضرین در مراسم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس وجنگ تحمیلی اظهار داشت: زنگ مقاومت یادآور رشادت‌های هشت ساله ملت‌ سر افراز ایران، دانش‌آموزان و ایثارگران سرافراز در مقابل استکبار جهانی است.

 

نجیب ویسی افزود: رزمندگان  هشت سال دفاع مقدس در جنگ تحمیلی ایستادگی و مقاومت کردند و با پایمردی و عزت، شکوفایی و سرافرازی امروز کشور را رقم زدند.

 

وی تأکید کرد: شکوفایی و پیشرفت امروز کشور نشأت گرفته از مقاومت رزمندگان و ایثارگرانی است که در هشت سال دفاع مقدس جانانه مقابل دشمن ایستادند .

 

در ادامه هدایت محمودی بخشدار نوسود نیز اظهار داشت: با توجه به نامحدود بودن فضای مجازی و هجمه های فرهنگی که خانواده ها، جوانان و دانش آموزان ما را هدف قرار داده اند، باید معلمان و فرهنگیان ما بیش از پیش در مسائل پرورشی و آموزشی دانش آموزان همت بگمارند و به آنها امید دهند.

 

در خاتمه این مراسم زنگ مهر و مقاومت توسط  هدایت محمودی بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه نوسود نواخته شد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد