مراسم تجلیل از سربازان وظیفه شهرستان پاوه برگزار شد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301257|13:05 - 1402/07/04
نسخه چاپی
مراسم تجلیل از سربازان وظیفه شهرستان پاوه برگزار شد
صبح امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه پاوه، فرماندار پاوه، فرماندهی انتظامی شهرستان، و برخی از مسئولین شهرستان مراسم تجلیل از سربازان وظیفه شهرستان پاوه برگزار شد.

به گزارش هزارماسوله ، در این مراسم فرماندهی سپاه ناحیه پاوه در سخنانی اظهار داشت: خدمت سربازی دوران طلایی است که تکرار نخواهد شد و باید باتمام ظرفیت از آن جهت خودسازی استفاده کرد.

 

سرهنگ مسعود دوستی افزود: اجرای بخش عظیمی از امورات و ماموریت های نیروهای مسلح بر دوش این قشر از جوانان است که از زحمات این عزیزان قدردانی می شود.

 

وی گفت: دوره سربازی دوره خود سازی است که باید برادران وظیفه از این فرصت استفاده کرده و از این دوره جهت نقش آفرینی در آینده خود و برای جامعه تجربه اندوزی کنند.

 

فرماندار شهرستان پاوه نیز در سخنانی با اشاره به بیاناتی از بنیان گذار جمهور اسلامی اظهار داشت: حضرت امام (ره) از سربازان وظیفه به عنوان زینت کشور یاد کرده است و واقعا بالاترین واژه در وصف سرباز همین جمله امام است.

 

علیرضا حیدری با بیان اینکه سرباز، مدافع نظام است گفت: سرباز با دست گرفتن اسلحه بهترین دوران زندگی خود را در خدمت نظام برای دفاع از ناموس مملکت و آب و خاک و حراست از نظام سپری می کند.

 

وی ادامه داد: سرباز باید قدر این دوران را بداند و درس زندگی فرا گیرید تا پختگی لازم برای ورود به زندگی و یافتن شغل را داشته باشید.

 

حیدری با بیان اینکه مبنای نظام ما، نظام ارزش هاست گفت: لباس مقدس شما، لباس حراست از قرآن، دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی است و حراست شما برای ارزش های والایی است که ۲۲۰ هزار شهید پای آن خون ریخته شده است.

 

وی اضافه کرد: شما وارثان همان شهدا شده اید و جایگاه شما مقدس و پاک است، و خودتان را باید بسازید .

 

وی در پایان گفت: جایگاه سربازان نظام ، هم رده با شهید سلیمانی است که خود را سرباز می نامید و این برای شما واقعا افتخار بزرگی است.

 

در پایان از والدین دو سرباز شهید شهرستان و از خدمات و انجام وظیفه سربازان به تجلیل و ازسربازان وظیفه سپاه ناحیه پاوه، انتظامی و مرزبانی تقدیر بعمل آورد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد