اعلام نهایی اسامی نامزدهای ردصلاحیت شده

اسامی نامزدهای ردصلاحیت شده پاوه

کد خبر: 9409|01:26 - 1392/02/21
نسخه چاپی
اسامی نامزدهای ردصلاحیت شده پاوه
هزارماسوله :با پایان کار بررسی صلاحیت های نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستاآمار نهایی ردصلاحیت شدگان در پایان وقت کاری پنچ شنبه 92/2/19 مشخص و مراتب به صورت کتبی به اطلاع نامزدهای رد صلاحیت شده شهرستان ابلاغ گردید
به نقل از بخشداری نوسود حاج حسین خدرویسی در خصوص رد صلاحیت شده ها افزود : هیاتها ی اجرایی مسئولیت بررسی استعلام ها را بر عهده دارند و بطور معمول و براساس ضوابط قانونی از مراجع 4 گانه  (شامل نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، ثبت احوال و قوه قضائیه ) درباره نامزدها استعلام می نماید .
فرماندار پاوه در ادامه تصریح نمود : بعداز تعیین صلاحیت در هیأت اجرایی مراتب به هیات های نظارت در شهرستان ها ارجاع شده و در نهایت نظرهیات نظارت ملاک صلاحیت یا عدم صلاحیت یک نامزد انتخابات شوراها است.
 
وی :  مواردی چون عدم التزام به ولایت فقیه، هواداری از گروه های منحله،حیف و میل یا غضب اموال عمومی و موارد اخلاقی  را از جمله دلایل رد صلاحیت ها بر شمرد.
خدرویسی در ادامه افزود با تشکیل جلسات مستمر وکاری خوشبختانه زودتر از برنامه زمانبندی انجام امور در سطح شهرستان محقق گردیده ودر اولین فرصت جواب به نامزدهای ثبت‌نام شده شوراها داده می‌شود و بعد از آن تاریخ، طبق قانون نامزدهایی که رد صلاحیت شده‌اند مدت چهار روز فرصت اعتراض دارند .
 
ایشان تصریح نمود : نامزدهای رد صلاحیت شده که به نوعی دارای مشکلی هستند،اگر ساکن مناطق روستاهای تابعه بخش ها باشند می توانند به هیئت‌های نظارت شهرستان و در صورتیکه مربوط به شهرهای تابعه شهرستان ( پاوه ، نوسود ، نودشه ، بانه وره و باینگان ) باشند، برای بررسی اعتراض به استان مراجعه می‌کنند و هیئت‌های استانی هم موظفند بررسی‌های نهایی را سریع انجام دهند و جواب را به نامزدهای احتمالی اعلام کنند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد