تفرجگاه دالانی و احداث سرویس های بهداشتی

سرویس: تازه های خبریکد خبر: 9925|17:17 - 1392/02/22
نسخه چاپی
تفرجگاه دالانی و احداث سرویس های بهداشتی
هزار ماسوله : بخشدار نوسود اعلام کرد با توجه به آب و هوای بسیار مساعد و وفور مناطق زیبای گردشگری به ویژه طبیعت زیبای دالانی همواره پذیرای حجم عظیمی از مسافران به ویژه در فصول بهار و تابستان می باشد.
محمدفاروق یوسفی در جمع تعدادی از مدیران شهرستان ( آب وفاضلاب ، راه وشهرسازی و شهرداران شهرهای نوسود و نودشه ) در توصیف جلوه های زیبا و طبیعی دالانی در دامنه کوههای سر به فلک کشیده سلسله جبال زاگرس افزود : به رغم اینکه سالانه شمار زیادی برای طبیعت گردی به این خطه سفر می نمایند اما همانطوریکه همگان مستحضرید امکانات لازم رفاهی و خدمات دهی مناسب به مسافران و گردشگران طبیعت در این منطقه پیش بینی نشده است. و فقدان چنین تسهیلاتی بنوبه ی خود باید به عنوان یکی از دغدغه های مسئولین محترم منطقه ای  محسوب شود.و خواستار همت جمعی در این راستا شدند. 
 
در ادامه مدیران محترم دستگاههای یاد شده ضمن تأیید موضوع و در جهت رضایت نسبی مسافران و طبیعت گردان منطقه آمادگی خویش را در جهت احداث 4 چشمه دستشویی در دو نقطه دالانی و بزازران به شرح ذیل عنوان نمودند:
 
مهندس شهریاری رئیس اداره راه وشهرسازی متعهد به تهیه ماسه ، سیمان ، آجر ، تیرآهن ، و کارگر ساختمانی شدند.
 
مهندس آذری و احمدی شهرداران شهرهای نوسود ونودشه : تهیه بلوک ، درب ورودی ، تانکر آب و ماشین آلات و... را متقبل شدند در ضمن هرچند مدت یکبار وظیفه جمع آوری زباله ها و... را در این منطقه مدیریت می نمایند.
 
محبی مدیر آب و فاضلاب شهری نیز کلیه لوله های مورد نیاز را متقبل شدند.
 
در پایان یوسفی ضمن تقدیر از اهتمام مجموعه حاضر افزود: همیشه پول واعتبار کننده ی کار نیست بلکه این همت جمعی است که می تواند نمود عینی داشته باشد و انشاا.. امیدواریم بنا به تعهدات معمول و در سایه یک مدیریت قوی ( تیمی ) و تعامل سازنده ی ادارات محترم مشکل مورد نظر با احداث سرویس بهداشتی برطرف گردد.
 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد