نمایش 1 - 10 از 105
يادداشت/حميدي
خانواده ها مجبورند برای براورده کردن نیاز فرزندانشان به شهر کوچ کنند وروستا ها روز به روز به متروکه شدن وخالی بودن از سکنه نزدیک شوند لازم به ذکر است اکثر این خانواده ها فقیر وکارگرمیباشند وهزینه های شهر نشینی هم فراوان ولی چاره چیست!؟
يادداشت/فردين رحيمي؛
شهرستان پاوه هم از لحاظ اقتصادی وباتکیه به سخاوت وبخشندگی امید به آن می رود میتوان با کمک مردم این مشکلات حل گردد وبه شهری پویا از لحاظ اقتصادی نیز برسیم .
يادداشت/كوثر فخري؛
امید است مفاهیم «کودک آزاری ها» و مصادیقش از صفحات تاریخ کشورمان حذف شود و دیگر شاهد درج این اخبار ناگوار در رسانه ها نباشیم.
يادداشت/عين الدين رحيمي؛
انتظارمی رفت با تقبل زحماتی که شهرداری محترم درامرآسفالت خیابانها انجام دادندبهتربودازاین سرعت گیرهای استانداردباحفظ فواصل مکفی استفاده میشد .
يادداشت/محمد سعيد ابراهيمي؛
طی سالهای اخیر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه به بلای خانمان سوز افراط‌گرایی دچار بوده‌اند چرا که دنیای استکبار با هدف مستهلک کردن توان جهان اسلام، در صدد بازآفرینی جنگ‌های مذهبی سی‌ساله در میان مسلمانان برآمد.
یادداشت/مبینا اسکات
زن با آخرین جمله ای که گفت از جلوی دوربین دور شدو تکرار میکرد ' مسلمانان کجائید؟؟؟؟ انسانها کجائید؟ ؟؟؟
يادداشت/مبينا اسكات
گفت خدا به من چشم داده ولی رنگ خوشبختی را از من گرفته به من گوش داده ولی فقط تنها صدای دعوا را میشنوم به من زبان داده ولی توان دفاع از حقوق خودم را ندارم...
آنچه براساس شنيده ها در محافل اجتماعی به گوش می­ رسد، پرسش­هاي متفاوتی­ درباره­ ی انتخاب شهردار است، كه ضمن احترام به آرا، دیدگاه ها و رویکردهای اعضای محترم شورا سوالاتي قابل مطرح است.
يادداشت/هادي محمودي
داعشيان به کشتار مردم مظلوم و بی گناه روستاه ها میپردازند و این عمل را جهاد می نامند .
يادداشت/لقمان بفرا ؛
حضور ایشان در منطقه اورامانات سبب بالا بردن وجهه و شخصیت منطقه گردیده و با حضور و واسطه ایشان خدمات شایسته و گرانبهایی از سوی رهبر معظم انقلاب و مسئولان خدوم نظام به منطقه گسیل شده است.

صفحه‌ها