پایگاه خبری تحلیلی هزارماسوله14:12 - 1402/06/07
در ششمین روز از هفته دولت:

افتتاح پروژه آسفالت روستای آریت پاوه

در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون برنامه ریزی، بخشدار باینگان و جمعی از مسئولین پروژه آسفالت روستای آریت پاوه افتتاح شد.

به گزارش هزارماسوله ، رئیس بنیاد مسکن پاوه در آیین افتتاحیه این پروژه در سخنانی با بیان اینکه روستای آریت دارای 44 خانوار می باشد اظهار داشت: طرح هادی روستایی از سال ۸۵ تهیه شده است، و قسمتی از اراضی روستا بنا به مطالبه اهالی اینجا برای صدور مجوز ساخت و ساز، الحاق؛ و هم اکنون این زمینها واگذار و برخی از آنها نیز ساخت و ساز شده است.

 

آرش رضایی گفت: عملیات زیرسازی توسط بنیاد مسکن و جدولگذاری آن توسط دهیاری انجام شده و عملیات آسفالت جاده روستا نیز با ۴ هزار متر مربع از محل اعتبارات قیر رایگان انجام شده است.

 

وی گفت: هم اکنون به نمایندگی از ده روستای شهرستان پروژه آسفالت افتتاح می شود که هزینه انجام شده برای این پروژه یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.

 

رضایی با بیان اینکه خوشبختانه اعتبارات خوبی به شهرستان تزریق شده است گفت: ۴۰ هزار متر مربع آسفالت در روستاهای شهرستان در دست اجراست و یا انجام شده است.

 

بخشدار باینگان نیز در سخنانی اظهار داشت: ما امروز در بخش باینگان ۹ طرح و پروژه را افتتاح می کنیم که شامل اجرای طرح هادی روستایی، بهسازی و جدولگذاری، راه اندازی خانه کودک باینگان و افتتاح ساختمان ثبت احوال باینگان می باشد که در مجموع سه میلیارد تومان هزینه شده است.