پایگاه خبری تحلیلی هزارماسوله16:49 - 1402/06/18
شهردار نودشه:

پروژه تفکیک زباله از مبداء آغاز می شود

شهردار نودشه گفت: پروژه تفکیک زباله از مبداء آغاز می شود .

 

 شهردار نودشه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی  هزارماسوله ، اظهار داشت: پروژه تفکیک زباله از مبداء در نودشه با همکاری و مشارکت شهروندان به ویژه بانوان شهر با جدیت آغاز  می شود.

مهندس خسروی از همه شهروندان به ویژه بانوان شهر که حساسیت ویژه ایی برای پاکیزه و تمیز نگه داشتن شهر به منظور سلامت فرزندان خود دارند خواست با شهرداری جهت اجرای این طرح همکاری داشته باشند.

 

 مهندس خسروی در این‌باره ادامه داد: با اجرای طرح تفکیک از مبداء پسماند شهری سایت کل چنار از وضعیت اسفبار کنونی خارج شده شهرداری می تواند شرایطی را فراهم  کند که کل چنار به یک محیط پاکیزه و عاری از آلودگی تبدیل شود.

 

شهردار نودشه در ادامه گفت: ما با همراهی و همکاری شهروندان در سالجاری صدها متر مربع از کوچه ها وپیاده روها را نوسازی نموده ایم و همچنین تجربه ی خوبی از مشارکت خانواده ها برای جمع آوری عوارض دفع زباله را داریم و این می رساند که و اقعاً شهروندان نودشه اهل مشارکت خوب با شهرداری هستند.

 

مهندس خسروی در پایان گفت: در ابتدای کار لازم است تعدادی از شهروندان به ویژه بانوان با شهرداری همکاری نمایند که بزودی ثبت نام این افراد آغاز خواهد شد.