سرپرست فرمانداری پاوه:

پاوه، می تواند مرکز توریسم درمانی برای کشور همسایه باشد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301223|16:55 - 1402/06/08
نسخه چاپی
پاوه، می تواند مرکز توریسم درمانی برای کشور همسایه باشد
حیدری گفت: ما می توانیم با کمک پزشکان خوب و متخصص و با ارائه بهترین خدمات به بیماران، مرکزی برای معرفی توریسم درمانی به کشور همسایه هم باشیم.

به گزارش هزارماسوله ، فرماندار شهرستان پاوه در آیین افتتاحیه پروژه های شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: امروز بحمد الله ۲۹ پزشک متخصص و ۱۰ پزشک عمومی در شهرستان پاوه به اراه خدمات پزشکی و درمانی بیماران می پردازند که جا دارد به سبب وجود اینتعداد پزشکان متخصص در شهرستان جشنی برگزار می کردیم.

 

علیرضا حیدری افزود: این همه امکانات با زحمات فراوان مدیریت شبکه و پوشش همکاران در این بیمارستان جمع شده که تقدیر و تشکر از زحمات آنها داریم.

 

وی ادامه داد: این از افتخارات نظام است که جراحی ها و عمل هایی که در تهران انجام می شود در بیمارستان قدس پاوه نیز انجام می شود.

 

حیدری اضافه کرد: در گذشته جراحی زانو تنها در چند بیمارستان در تهران انجام می شد اما امروز در پاوه انجام می شود و جای تقدیر از زحمات همه عزیزان و پزشکان دارد.

 

فرماندار پاوه گفت: جا داشت مراسمی بزرگتر و با کیفیت تر منعکس می کردیم خدماتی که انجام می شود بسیاری از مردم اطلاع ندارند و حتی در این مراسم از استانهای همجوار نیز دعوت به عمل آید و این خدمات و تجهیزات را معرفی کنیم.

 

حیدری در پایان گفت: ما می توانیم با کمک پزشکان خوب و متخصص و با ارائه بهترین خدمات به بیماران، مرکزی برای معرفی توریسم درمانی به کشور همسایه هم باشیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد