شهردار نودشه:

پروژه تفکیک زباله از مبداء آغاز می شود

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301236|15:49 - 1402/06/18
نسخه چاپی
پروژه تفکیک زباله از مبداء آغاز می شود
شهردار نودشه گفت: پروژه تفکیک زباله از مبداء آغاز می شود .

 

 شهردار نودشه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی  هزارماسوله ، اظهار داشت: پروژه تفکیک زباله از مبداء در نودشه با همکاری و مشارکت شهروندان به ویژه بانوان شهر با جدیت آغاز  می شود.

مهندس خسروی از همه شهروندان به ویژه بانوان شهر که حساسیت ویژه ایی برای پاکیزه و تمیز نگه داشتن شهر به منظور سلامت فرزندان خود دارند خواست با شهرداری جهت اجرای این طرح همکاری داشته باشند.

 

 مهندس خسروی در این‌باره ادامه داد: با اجرای طرح تفکیک از مبداء پسماند شهری سایت کل چنار از وضعیت اسفبار کنونی خارج شده شهرداری می تواند شرایطی را فراهم  کند که کل چنار به یک محیط پاکیزه و عاری از آلودگی تبدیل شود.

 

شهردار نودشه در ادامه گفت: ما با همراهی و همکاری شهروندان در سالجاری صدها متر مربع از کوچه ها وپیاده روها را نوسازی نموده ایم و همچنین تجربه ی خوبی از مشارکت خانواده ها برای جمع آوری عوارض دفع زباله را داریم و این می رساند که و اقعاً شهروندان نودشه اهل مشارکت خوب با شهرداری هستند.

 

مهندس خسروی در پایان گفت: در ابتدای کار لازم است تعدادی از شهروندان به ویژه بانوان با شهرداری همکاری نمایند که بزودی ثبت نام این افراد آغاز خواهد شد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد