رئیس شورای شهر پاوه:

پروژه احداث جاده دسترسی پارک جنگلی قلادزی ادامه دارد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301237|17:41 - 1402/06/20
نسخه چاپی
پروژه احداث جاده دسترسی پارک جنگلی قلادزی ادامه دارد
رئیس شورای شهر پاوه گفت: پروژه احداث جاده دسترسی پارک جنگلی قلادزی ادامه دارد .

 

رئیس شورای شهر پاوه در خصوص روند احداث جاده دسترسی پارک جنگلی قلادزی به هزارماسوله گفت: پروژه مذکور پس از تلاش‌های فراوان در روند اخذ مجوزات و دریافت پاسخ استعلامات از دستگاه‌های ذیربط در تاریخ ۵ شهریور ۱۴۰۲ شروع و همچنان ادامه دارد. 

 

دیار عبدالله زاده افزود: تداوم عملیات احداث این جاده از خواسته‌های شورای اسلامی شهر است که در جلسه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ با حضور شهردار و مسئولین دوایر مرتبطِ شهرداری، بر آن تاکید شد و تا این لحظه با همراهی‌های جناب آقای دکتر لهونی نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای مهندس سلیمی معاونت راهداری استان، مهندس سالم مرادی شهردار پاوه، مهندس شهریاری رئیس راهداری شهرستان و عوامل اجرایی شهرداری، ادامه دارد و خدمات این عزیزان تا این لحظه قابل تقدیر است. 

 

عبدالله زاده ادامه داد: اجرای این پروژه بدون تردید نقطه عطفی در حوزه گردشگری شهری خواهد بود و پارک جنگلی قلادزی پتانسیل بالایی در جذب مسافران و گردشگران خواهد داشت. 

 

رئیس شورای اسلامی شهر پاوه در ادامه گفت: جا دارد از عموم مردم فهیم و قدرشناس پاوه، فرماندار محترم شهرستان، اعضای محترم شورای تامین، رسانه‌ها و مدیران دستگاه‌هایی که در امر اخذ مجوزها یاری دهنده‌ی این پروژه بوده‌اند، تشکر و قدردانی ننمود

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد