بخشدار نوسود:

فرهنگ در منطقه نوسودبا کار اقتصادی غیر متعارف، به شدت تضعیف شده است

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301337|17:31 - 1402/08/21
نسخه چاپی
فرهنگ در منطقه نوسودبا کار اقتصادی غیر متعارف، به شدت تضعیف شده است
انجمن کتابخانه های عمومی نودشه و نوسود باحضور دکتر محمودی بخشدار نوسود و رئیس انجمن کتابخانه های مذکور تشکیل جلسه داد.

به گزارش هزارماسوله ، در این جلسه حاجی ماموستا مبارکشاهی گزارشی با ارائه گزارش عملکرد یکماهه ی کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن نودشه در سخنانی اظهار داشت: تمام‌مصوبات پیش بینی شده در جلسه قبلی طی یکماهه ی گذشته محقق گردیده اند.

 

امام جمعه نودشه افزود: در روزگار پیشرفت های چشم گیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری و فرهنگ کتاب نه تنها اهمیت خود را از دست نداده، بلکه گسترده تر و تازه تر شده و جلوه هایی پایدارتر یافته است. بی گمان آنان که گام های بلندی در پیشرفت های گوناگون برداشته اند، هرگز با کتاب و کتاب خوانی بیگانه نبوده اند.

 

دکتر محمودی بخشدار نوسود و رئیس انجمن کتابخانه ی عمومی ۲۲ بهمن نودشه نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های مثمر ثمر حاجی ماموستا مبارکشاهی مسئول کتابخانه عمومی نودشه و صادقیان مسئول کتابخانه عمومی نوسود گفت : بزرگترین مولفه ایی که جامعه ی فرهنگی منطقه و به ویژه شهرهای نودشه و نوسود را به شدت تهدید می کند تغییر جایگاه ارزش ها و هنجارها به ضد ارزش‌ها و ضد هنجارها است.

 

دکتر محمودی در ادامه گفت : فرهنگ در منطقه نوسود به دلیل کار اقتصادی غیر متعارف به شدت تضعیف گردیده و باید کوشش نماییم که امر مهم توسعه ی فرهنگی در بخش نوسود و به ویژه شهر نودشه جایگاه خود را باز آفرینی نماید.

 

در پایان بخشدار نوسود گفت : ضروری می دانم از تلاش‌های اعضای انجمن به ویژه مدیران مدارس سطح شهرهای نودشه و نوسود و هم چنین فعالیت‌های تاثیر گذار خانم قادریان کتابدار کتابخانه نودشه که شرایطی فراهم آورده اند تا دانش آموزان بیشتری جذب فعالیت‌های کتابخانه شوند صمیمانه قدردانی نمایم.

 

در این جلسه هر یک از اعضای انجمن از جمله مومنی رئیس شورای اسلامی شهر ، مهندس خسروی شهردار نودشه ، انفرادی رئیس آموزش و پرورش بخش نوسود و سایر اعضا و مدعوین هر یک نکاتی را جهت ارتقای امر کتاب و کتابخوانی و نهادینه نمودن این امر سترگ فرهنگی ارائه نمودند.

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد