تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای روز ۱۳ فروردین

سرویس: اجتماعیکد خبر: 301626|09:19 - 1403/01/13
نسخه چاپی
تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای روز ۱۳ فروردین
رئیس پلیس راهور شهرستان پاوه توصیه‌های ترافیکی و تمیهدات پلیس راهور در روز طبیعت را اعلام کرد .

به گزارش هزارماسوله ،رئیس پلیس راهور شهرستان پاوه توصیه‌های ترافیکی و تمیهدات پلیس راهور در روز طبیعت را اعلام کرد و گفت: شهروندان و رانندگان ضمن مدیریت زمان رفت و برگشت، برنامه ریزی و زمان برگشت را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.

سروان سیروس مرادی با اشاره به ترافیک در روز طبیعت، اظهار داشت: با نزدیک شدن به روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) ،  کارکنان پلیس راهور شهرستان جهت ارتقای امنیت ترافیکی در آماده باش ۱۰۰ درصدی هستند و توصیه ما به شهروندان و مسافران این است که با رعایت قوانین و مد نظر قرار دادن تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی ، از وقوع حوادث رانندگی ناگوار پیشگیری کنند.

 

وی افزود: با توجه به خاتمه تعطیلات نوروز به طور معمول در روز طبیعت عموم هم‌ وطنان و شهروندان در پارک‌ها ، تفرجگاه‌ها ، گردشگاه‌ها و غیره حضور یافته و به تفریح می‌پردازند ، در سال جاری به دلیل تقارن نوروز و روز ۱۳ فروردین با ایام ماه مبارک رمضان ، پیش‌بینی ما این است اغلب ترددهای روز طبیعت در ساعات بعد از ظهر متمرکز و بوستان‌ها ، تفرج‌گاه‌های شهری و مناطق طبیعی حاشیه و اطراف شهرها ، با حجم قابل توجهی از تردد مواجه شود.

 

رئیس پلیس راهور شهرستان پاوه در ادامه گفت: رانندگان وسایل نقلیه باربری و همچنین وانت بارها از حمل و جابه‌جایی مسافر در محل حمل بار جداً خودداری کرده و در صورت حمل مسافر در محل بار ضمن اعمال قانون ، اقدامات لازم جهت برگشت دادن خودرو به مبدأ حرکت انجام خواهد شد.

 

وی به رانندگان توصیه کرد: کلیه رانندگان وسایل نقلیه از توقف در خط‌های عبور همچنین توقف وسایل نقلیه در حاشیه راه‌ها برای عرضه و خرید و فروش کالا که موجب تجمع اشخاص یا وسایل نقلیه در محل یا انحراف دید یا کاهش توجه رانندگان از رانندگی یا احتمال وقوع تصادف شود اجتناب کنند و همچنین از پارک خودرو و از نشستن بر روی رفوژ وسط و کناری معابر و میادین خودداری کنند‌.

 

مرادی تصریح کرد: شهروندان عزیز مراقب کودکان و سالمندان باشند و از رها کردن آنها در کنار راه و بازی کردن بچه ها در خیابان‌ها و معابر اصلی در محلی که خانواده‌ها نشسته‌اند جلوگیری کنند.

 

وی اظهار کرد: شهروندان و رانندگان ضمن مدیریت زمان رفت و برگشت، برنامه ریزی و زمان برگشت را به ساعات پایانی روز موکول نکرده و با مأموران پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

 

مرادی با بیان اینکه در روز طبیعت پلیس با تخلفات حادثه ساز ، سرعت و سبقت‌های غیرمجاز باقاطعیت برخورد خواهد کرد ، گفت : شهروندان عزیز از گذاشتن سبزه بر روی سقف ، کاپوت یا صندوق عقب خودرو پرهیز کنند زیرا افتادن سبزه در کف خیابان‌ها باعث لغزندگی و بروز حادثه می‌شود.

 

رئیس پلیس راهور شهرستان پاوه در پایان خاطرنشان کرد: رانندگان از عجله و شتاب پرهیز و با صبر و حوصله در رانندگی از وقوع تصادفات و حوادث ناگوار جلوگیری کنند و با پایبندی به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و با مد نظر قرار دادن شعار سال پلیس راهور (امنیت وآرامش دربهارقرآنوطبیعت) سفر خوبی را در روز طبیعت برای خود و خانواده‌شان ایجاد کنند

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد