• با دریافت تندیس و گواهینامه بین‌المللی، پروژه احیای چشمه بل در استان‌های کرمانشاه و کردستان، موفق به کسب تندیس بنیاد جهانی انرژی و گواهینامه پروژه سبز «جامعه مدیریت سبز اروپا» شد.
  • تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد
    پروژه گازرسانی به شهر باینگان در استان کرمانشاه در مراحل انتهایی قرار دارد و تا پایان امسال به پایان می رسد.

اخبار ویژه

با دریافت تندیس و گواهینامه بین‌المللی، پروژه احیای چشمه بل در استان‌های کرمانشاه و کردستان، موفق به کسب تندیس بنیاد جهانی انرژی و گواهینامه پروژه سبز «جامعه مدیریت سبز اروپا» شد.
کاریکاتوری مفهومی از محصولات باغ برجام!
رئیس جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: با تخصیص میزان آبی که از امور آب استان از سد داریان درخواست کرده ایم قرار است یک هزار و 400 هکتار باغات جدید آبی در حاشیه سد و رودخانه سیروان احداث شود.
تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد
پروژه گازرسانی به شهر باینگان در استان کرمانشاه در مراحل انتهایی قرار دارد و تا پایان امسال به پایان می رسد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در پاوه:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی به تشریح راهبردهای سازمان در ارتقای خدمات به کشاورزان پرداخت و گفت: تخصیص از منابع آبی سد سیروان مستلزم عزمی جزم از ناحیه مدیران و نمایندگان استان است و واگذاری اراضی شیب دار به منظور توسعه باغات دیم و آبی در دستور کار این سازمان قرار دارد.
هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان پاوه در واکنش به اظهارات آقای کامران سعداللهی در خصوص گزارش عملکرد دو ساله اتاق اصناف در نشست اخیر با اصحاب رسانه شهرستان پاوه،جهت تنویر افکار عمومی جوابیه ای ارسال کرده است که در متن خواهد آمد.
رئیس سابق اتاق اصناف شهرستان پاوه در واکنش به اظهارات رئیس اتاق اصناف پاوه در نشست اخیر با اصحاب رسانه شهرستان پاوه در تاریخ ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ جهت تنویر افکار عمومی به بیان جوابیه ای به این اظهارات پرداخت.
بامحوریت روابط موثر بین اعضای خانواده؛
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بامحوریت روابط موثر بین اعضای خانواده باحضور مدیر و کارشناسان اداره، اساتید مدعو و اولیاء دانش آموزان در دبیرستان دخترانه ام المومنین پاوه برگزار شد.
با حضور فرماندار؛
فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه از نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان در دبستان شهید مطهری پاوه بازدید کردند.
بارش برف و باران تا امشب و حداکثر اوایل صبح فردا(27 دی) در استان ادامه دارد.
کیوان رمضانی در مسابقات هفتگی پینگ پنگ و با حضور بزرگانی از کرمانشاه وهمدان و ایلام به مقام سوم دست یافت.
وزیر کشور در حکم های جداگانه که در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور منتشر شده محمد فلاحی را به سمت فرماندار شهرستان بانه و محمد شفیعی را به سمت فرماندار شهرستان مریوان در استان کردستان منصوب کرد.
گزارش تصویری از بارش برف در جاده روستای خانقاه پاوه.
به مناسبت گراميداشت هفته شوراهاي آموزش و پرورش طي مراسمي باحضور فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه زنگ شوراها در دبستان شهید مطهری به صدا درآمد.
با اجرای آهنگ‌های خاطره انگیز عرفانی
«پیام عزیزی» با گروه موسیقی «با قدسیان» در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در فرهنگسرای نیاوران تهران روی صحنه رفت.
با ورود سامانه اي بارش زا به جو منطقه، شهرستان پاوه سفيد پوش شد.
یادداشت/احسان رضایی؛
مشکلات مالی،عدم حمایت مسئولان شهرستان،نداشتن برنامه ای مدون در خصوص انتخاب کادر فنی و بازیکن و نبود امکانات ورزشی از جمله مواردی است که باعث شده تیم های زیادی انحلال یابند.و یا در حال سقوط و انحلال هستند.
ارسالی از کاربران سایت؛
در دو روز اخیر یک گردشگر اسپانیایی ﺩﺭ شهرستان پاوه حضور پیدا کرد ﻛﻪ با همراهی چند نفر در این شهرستان از دیدنیهای پاوه، روستای هجیج و سد داریان بازدید کردند.
صرفا جهت طنز/ارسالی از کاربران سایت؛
مگر چقد هزینه میخواد؟؟ مگه چقد برنامه ریزی میخواد؟؟

صفحه‌ها