اخبار ویژه

نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی پس از حضور در راهپيمايي روز قدس در شهرستان پاوه ، با مردم اين شهرستان ديدار و و گفتگو كرد.
شهاب نادري:
نماينده مردم پاوه و اورامانات در مجلس در راهپيمايي روز قدس در پاوه گفت:هر كس در راهپيمايي روز قدس شركت نمايد براي اثبات امنيت جمهوري اسلامي ايران و پاسداري از ارزش هاي انقلاب اسلامي است.
فرماندار پاوه،
فرماندار شهرستان پاوه در راهپيمايي روز قدس گفت: روز قدس موهبت نظام جمهوري اسلامي با بركت كلام حضرت امام (ره) است تا هرگز نام فلسطين خاموش نشود و بماند و مردم فلسطين به حق خود برسند.
راهپيمايي روز قدس با حضور امام جمعه محترم پاوه، نماينده مردم پاوه وم اورامانات در مجلس، فرماندار شهرستان و اقشار مختلف مردم در پاوه برگزار شد.
دیشب، شب قدری دیگر بود؛ بازهم خداوند به بندگانش مهلت داده بود تا این عبدان عابد خالق، ره خانه دوست بگیرند و تشنه‌تر از هر رمضانی به پیشواز شب قدر آیند و دل خویش را درگرو یار بگذارند. آمده بودند تا خانه دل را بتکانند و در لیله عزیز و مبارک قدر، قدر یابند و سهم و توشه آخرت خود را به دست آورند؛ آمده بودند تا نوای قرآنشان در مسجد مبارک قبا طنین‌انداز شود و خداوند به برکت قرآن به آنان عزت و سلامتی بخشد.
يادداشت/پيمان رشيدي؛
به امید بازگشت صدای مردم محروم منطقه و رسا شدن دوباره آن در رسانه ها.
محفل انس با قرآن به مناسبت ليالي مبارك قدر با مشاركت اداره آموزش و پرورش و حوزه مقاومت شهيد چمران نوسود در مسجد شهيد فيصل لهوني برگزار شد .
فرمانده سپاه ناحيه پاوه:
نشست روشنگری سیاسی باحضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاوه برای کارکنان ستادی آموزش و پرورش پاوه در نمازخانه اداره برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحيه پاوه:
سرهنگ بهشتی راد با بیان اینکه روز قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد امت اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم است افزود: حقیقت آن است که قبله اول مسلمین، قدس شریف هدف انواع اهانت ها واقع شده است.
نماز هاي سنت تراويح در مساجد سطح شهر پاوه با حضور اقشار مختلف مردم هر شب پس از نماز عشاء با شور و اشتیاق خاصی در بین مردم در این ماه مبارک رمضان اقامه مي گردد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه، تمهیدات ویژه ترافیکی روز جهانی قدس را با اعلام محدویت ترافیکی اعلام کرد.
معاون فرماندار پاوه؛
معاون فرماندار شهرستان پاوه، قدس را قلب تپنده جهان اسلام و متعلق به کل مسلمانان دانست.
استاندار کرمانشاه اعلام کرد که مردم روستاهای مرزی این استان از سهمیه صادرات سوخت به کشور عراق بهره مند می شوند.
به علت وقوع آتش سوزی، بيش از سه هكتار مراتع و جنگل هاي روستاي زردويي و همچنين باغات روستاي شوشمي در آتش سوخت.
در اين روزهاي پاياني ماه مبارك رمضان؛
در همین نزدیکیا، در همین اطراف ما، شاید در همین همسایگی ما اگر خوب نگاه کرده باشیم اگر متوجه شده باشیم اگر همواره به یاد خدا باشیم، آنها را هم همیشه خواهیم دید.
نگاهی به عملکرد هم نشین با فساد در آموزش و پرورش؛
س از فساد صندوق فرهنگیان، کشف محموله مشکوک به قاچاق در منزل دختر وزیر و اجرای سند ۲۰۳۰، اینک لو رفتن سوالات امتحان نهایی مدارس برای وزارت آموزش و پروش یک پرونده سنگین تر خواهد ساخت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاوه گفت: این شهرستان بیشترین باغات توت استان کرمانشاه را دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: اولین کنگره ملی بزرگداشت «امام‌زاده سیدعبیدالله» معروف به کوسه هجیج در هفته وحدت برگزار می‌شود.
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه از مهار آتش سوزی مراتع و جنگل های بينروي شهر نودشه خبرداد و گفت: آتش سوزی با تلاش نیروهای مردمی و نیروهای اداره منابع طبیعی مهار شد.

صفحه‌ها