آخرین اخبار

11. خرداد 1396 - 22:30   |   کد مطلب: 296195
طرح ملی پیمان پیشگیری موثر از اعتیاد در شهرستان پاوه اجرا گرديد.

به گزارش هزار ماسوله، سرپرست جمعيت هلال احمر شهرستان پاوه در گفتگويي با خبرنگار ما اظهار داشت: اجرای طرح ملی پیمان  پیشگیری موثر از اعتیاددر بین جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه  با همکاری ستاد مشترک مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاوه است.

 

اميد زيبايي افزود: هدف از اجرای این طرح ارتقا سطح آگاهی نوجوانان و جوانان درباره اعتیاد و پیشگیری از آن است و به نوعی خود مراقبتی و کاهش گرایش به اعتیاد مخصوصا در بین نوجوانان و جوانان ۱۵ تا ۲۹ ساله است .

 

وي گفت: در جمعیت هلال احمرشهرستان پاوه این طرح با مشارکت ۷ نفر سرگروه و ۲ نفر مربی که آموزش های لازم را گذرانده اند نسبت به آموزش ۱۰۰ نفر از نوجوانان و جوانان اقدام خواهند نمود و سپس با حضور سرگروه ها ی خود در آزمون آنلاین شرکت خواهند کرد و پس از کسب نمره قبولی در آزمون  گواهینامه آموزشی دوره را بلافاصله دریافت میکنند.

 

وی در پايان آغاز طرح ملی پیشگیری از اعتباد را ۹ خرداد ماه اعلام کرد وافزود: این طرح تا پنجم تیر ماه سال جاری دادمه دارد ، که قبل ار اجرای طرح مباحث مورد نظر را در غالب  CD در اختیار داوطلبان قرار داده ایم وقرار است در پایان طرح و آزمون گواهی نامه مهارت ۸ساعته به آنان اهدا شود.

 

زيبايي همچنين  از آقای منوچهری کارشناس امور جوانان و سرکارخانم کوثر شکرالهی و آقای شاهو عظیمی بعنوان مربی و سرگروه فعال این طرح هم تقدیر كرد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما