نمایش 1 - 10 از 293
یادداشت/دکتر علی دارابی
یادداشت/ دکتر نورالدین یوسفی
مصداقی تازه بر مفهومی کهن. به مالت نناز به شبی بند است ! به حسنت نناز به تبی بند است!
يادداشت/هادي محمودي
يادداشت/حميدي
خانواده ها مجبورند برای براورده کردن نیاز فرزندانشان به شهر کوچ کنند وروستا ها روز به روز به متروکه شدن وخالی بودن از سکنه نزدیک شوند لازم به ذکر است اکثر این خانواده ها فقیر وکارگرمیباشند وهزینه های شهر نشینی هم فراوان ولی چاره چیست!؟
يادداشت/فردين رحيمي؛
شهرستان پاوه هم از لحاظ اقتصادی وباتکیه به سخاوت وبخشندگی امید به آن می رود میتوان با کمک مردم این مشکلات حل گردد وبه شهری پویا از لحاظ اقتصادی نیز برسیم .
يادداشت/شادمان مير صاحب
سوابق و رزومه تان را که مطالعه کردم بیشتر شما را چهره ای در حوزه عمران یافتم تا یک چهره سیاسی و پست های احرازی تان در معاونت های عمرانی چندین استانداری گواه بر این ادعاست .
يادداشت/كوثر فخري؛
امید است مفاهیم «کودک آزاری ها» و مصادیقش از صفحات تاریخ کشورمان حذف شود و دیگر شاهد درج این اخبار ناگوار در رسانه ها نباشیم.
گذر بیش از 10هزار تن از مردم بخش باینگان از جمله مردم حدود 50 روستا از این جاده است و بهسازی و تعریض آن امروز یکی از مطالبات مردم ساکن در این منطقه است که از مسئولان انتظار مساعدت دارند.
يادداشت/عين الدين رحيمي؛
انتظار می رود شهری مترقی و توسعه یافته متناسب بافرهنگ و اصالت پاوه در طی دوره زمامداری خود بسازند که الگویی باشد برای ادوار آتیه و شهرهای همجوار انشاءالله.
يادداشت، به بهانه روز نهم مهر ماه روز همدردي با كودكان فلسطيني/شكيلا شبرنگ
به جای تخت گرم و نرم بر روی سنگ های سخت آوار می خوابند و به جای آغوش مادرانشان در آغوش جنگ و خون ریزی لالا می کنند و بمب و تانک برایشان لالایی میخوانند.

صفحه‌ها