نمایش 1 - 10 از 286
گذر بیش از 10هزار تن از مردم بخش باینگان از جمله مردم حدود 50 روستا از این جاده است و بهسازی و تعریض آن امروز یکی از مطالبات مردم ساکن در این منطقه است که از مسئولان انتظار مساعدت دارند.
يادداشت/عين الدين رحيمي؛
انتظار می رود شهری مترقی و توسعه یافته متناسب بافرهنگ و اصالت پاوه در طی دوره زمامداری خود بسازند که الگویی باشد برای ادوار آتیه و شهرهای همجوار انشاءالله.
يادداشت، به بهانه روز نهم مهر ماه روز همدردي با كودكان فلسطيني/شكيلا شبرنگ
به جای تخت گرم و نرم بر روی سنگ های سخت آوار می خوابند و به جای آغوش مادرانشان در آغوش جنگ و خون ریزی لالا می کنند و بمب و تانک برایشان لالایی میخوانند.
يادداشت/عين الدين رحيمي؛
انتظارمی رفت با تقبل زحماتی که شهرداری محترم درامرآسفالت خیابانها انجام دادندبهتربودازاین سرعت گیرهای استانداردباحفظ فواصل مکفی استفاده میشد .
يادداشت/محمد سعيد ابراهيمي؛
طی سالهای اخیر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه به بلای خانمان سوز افراط‌گرایی دچار بوده‌اند چرا که دنیای استکبار با هدف مستهلک کردن توان جهان اسلام، در صدد بازآفرینی جنگ‌های مذهبی سی‌ساله در میان مسلمانان برآمد.
يادداشت/مبينا اسكات
زندگی که با یک چرخ خیاطی امید و آرزو را دوباره زنده کرد من امروز در زیر سقف خانه خودم مشغول کارم دیگر نگاها و حرف های مردم آزارم نمیدهند دیگر برای یک لقمه نان نگاه های سنگین را تحمل نمیکنم ...
یادداشت/مبینا اسکات
زن با آخرین جمله ای که گفت از جلوی دوربین دور شدو تکرار میکرد ' مسلمانان کجائید؟؟؟؟ انسانها کجائید؟ ؟؟؟
يادداشت/مبينا اسكات
گفت خدا به من چشم داده ولی رنگ خوشبختی را از من گرفته به من گوش داده ولی فقط تنها صدای دعوا را میشنوم به من زبان داده ولی توان دفاع از حقوق خودم را ندارم...
يادداشت؛ زير پوست شهر را دريابيم/ ش.ش
من می خواهم به عنوان یک دختر شانزده ساله به مسوولان بفهمانم چرا باید در مسوولیت خود انقدر کوتاهی کنند چرا بايد اين مسئولان سهم مرتعداري پدرم را پشت گوش بندازن و یک دختر مانند من از قاضي نمونه كشورش مي خواهد با عدالت و درايتي كه در او ديده مي شود و همين موجب گشته قاضي نمونه كشور شود، در اين قضيه ورود و پيگير اجراي عدالت در خصوص اين مرتعداران باشند.
بچه‌های روستای «خانقاه» در 3 کیلومتری پاوه، هم می‌خواهند پای گردشگرها را به روستای سرسبزشان باز و هم هویت روستا را حفظ کنند. آستین‌ها را بالا زدند تا روستا را از شر بیکاری و تغییر شکل خانه‌های کهن قدیمی حفظ کنند. آرزوهای بزرگی در سر دارند؛ بی‌آنکه دستگیری باشد و کمک‌حالی اما آنها ناامید نیستند و دست از کار نمی‌کشند.

صفحه‌ها