نمایش 1 - 10 از 263
يادداشت/پيمان رشيدي؛
به امید بازگشت صدای مردم محروم منطقه و رسا شدن دوباره آن در رسانه ها.
در اين روزهاي پاياني ماه مبارك رمضان؛
در همین نزدیکیا، در همین اطراف ما، شاید در همین همسایگی ما اگر خوب نگاه کرده باشیم اگر متوجه شده باشیم اگر همواره به یاد خدا باشیم، آنها را هم همیشه خواهیم دید.
يادداشت/
آتش سوزی جنگل های زاگرس در چند سال اخیر به بحرانی تبدیل شده و در ایام گرم سال شاهد بروز این حادثه در سطح وسیعی هستیم که می طلبد تدابیر لازم برای جلوگیری از بروز این حادثه و مهار آن اتخاذ شود.
يادداشت/فردين رحيمي؛
شهر پاوه با وجود طبیعت وتوریسم یکی از شهرهای نمونه گردشگری استان کرمانشاه می‌باشد. اما باتوجه وجود مشکلات ترافیکی وعرض کم پیاده‌روها و همچنین فضاهایی برای رفت و آمد باعث رکود بازار وصدای ناهنجار ماشین‌ها وبی احتیاطی راننده هاکه آرامش وامنیت شهروندان را تحت تاثیر قرار داده است.
يادداشت/پيمان رشيدي؛
یادداشت:
مردم اورامانات در ماه رمضان همچون دیگر مردم نقاط کشورمان، آیین های ویژه ای را انجام می دهند.
کاهش تولید و کاهش تجارت و نبود نقدینگی در بازار سبب به وجود آمدن رکود اقتصادی شده است که دوران اين رکود اقتصادی تمامي بخش های بازار، مردم، اقتصاد و حتی دولت را در بر می گیرد.
متاسفانه نه تنها ما وبلکه مسئولان نیز دراین ارتباط وظیفه ی خود را به درستی ادا ننموده اند و متاسفانه هر ساله بعلت سهل انگاری ونبود استراتژی مشخص شاهد آتش سوزی وازبین رفتن هزاران هکتار ازجنگلها و مراتع منطقه و دیارمان میباشیم.
مردم اورامانات در ماه رمضان همچون دیگر مردم نقاط کشورمان، آیین های ویژه ای را انجام می دهند.
يادداشت/ دکتر جواد محمدی؛

صفحه‌ها