نمایش 1 - 10 از 273
يادداشت/به بهانه سالروز حماسه پاوه؛ فردين رحيمي
پاوه نقطه عطفی است که برای اولین‌بار با قاطعیت، سرعت و قدرت دشمنان را بر جای خود نشاند. پاوه بزرگترین ضربه بر گرده امپریالیسم و صهیونیسم بود که آرزوی پیروزی نظامی خود و سقوط انقلاب اسلامی ایران را به گور ببرند.
به بهانه حماسه پاوه؛
27 مرداد 58 با صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر لزوم شکست حصر پاوه مقاومت نیروهای انقلابی مضاعف شد و مردم کرمانشاه نیز پس از این پیام با ابزار آلات بعضا غیرجنگی به سوی پاوه حرکت کردند، هجوم مردم و نیروهایی که به سمت پاوه می آمدند باعث عقب نشینی ضد انقلاب و شکست حصر پاوه شد.
يادداشت/لقمان بفرا ؛
حضور ایشان در منطقه اورامانات سبب بالا بردن وجهه و شخصیت منطقه گردیده و با حضور و واسطه ایشان خدمات شایسته و گرانبهایی از سوی رهبر معظم انقلاب و مسئولان خدوم نظام به منطقه گسیل شده است.
يادداشت/پرشنگ احمدي؛
قطعا ترویج و تبلیغ بیش از حد تعلق به مادیات و به دست آوردن پول بدون کار و تلاش با توجه به شرایط بد اقتصادی و نیز سقوط اخلاقیات (به دلایل فراوان که در این مقال نمی گنجد) می تواند در بروز حوادث ناگوار موثر باشد.
يادداشت /فردين رحيمي؛
همه مردم پاوه و اورامانات انتظار دارند بعنوان شهروند که مسئولین ومنتخبان وشهردار بتواند که رهگشای تمام مشکلات شهرباشند تا شهری پویا وخلاق ونوآور داشته باشیم که این باتلاش وهمکاری همه احاد جامعه دست یافتنی است.
يادداشت/به مناسبت هفته بهزیستی
نظام تامین اجتماعی پویا و کارامد فرصت های برابر، فاقد فقر، فساد، نهاد خانواده استوار و منسجم ، شهروندانی مسئولیت پذیر ،دین باور و بهرمند از محیط زیست مطلوب هدف گیری شده است.
يادداشت/كوثر فخري؛
در حالیکه خبرنگارانی که به این سفر آمدند،جز شرح سفر و بازتاب چند مصاحبه هیچ مطلبی را منتشر نکردند که شایبه تبلیغات یا انتخابات داشته باشد!!
یادداشت/ابراهیم یوسفی
انسان موجود عجیبی است؛ هم در نوع ساختمان فیزیولوژی منحصر به فرد و هم در ساختار روحی و درونی ناشناخته و پیچیده اش.
يادداشت/دكتر برهان ولدبيگي؛
یادمان باشد که افراد طماع به آسانی و به هر کسی اعتماد نمی کنند، اما در چنین مواردی حتی خیلی بیشتر از حد انتظار سرشان کلاه می رود و دچار "خوش اعتمادی" می شوند؟ چرا چنین است؟
يادداشت/دكتر محمودي.
از دکتر ریحانی انتظار می رود که اگر مستنداتی در اختیار دارند مستندات و مدارک علمی خود را در این زمینه ارائه دهند‼️

صفحه‌ها