مطالب اجتماعی

فرماندار پاوه
فرماندار شهرستان پاوه گفت: بارش برف و باران موجب ریزش دیوار و زیر آوار ماندن سه دستگاه خودرو در این شهر شد.
مسابقات لیگ فوتسال جوانان از یک ماه پیش وبه مناسبت دهه مبارکه فجر با حضور ۸ تیم آغاز شد و در ‌۲۹بهمن به ایستگاه آخر رسيد
مراسم جشن نوروز و سال نو از سوی مردم مناطق اورامانات با رقص و پایکوبی و برافروختن آتش در روستای "پالنگان" کامیاران سوم و چهارم اسفند برگزار شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پاوه گفت: از روز جمعه تا صبح امروز (یکشنبه) 110 میلیمتر بارش در این شهرستان داشته ایم.
نماینده مردم اورامانات در مجلس:
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران بانک‌ها با برخورد سلیقه‌ای خود به دلیل ایجاد شرایط همراه با استرس، مشکلاتی را برای مردم این مناطق به وجود آورده‌اند.
شهریاری خبر داد:
رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي جاده اي شهرستان پاوه از بارش 90 ميليمتري باران در يك روز اخير در اين شهرستان خبر داد.
ورزشكاران نودشه اي در رشته زیبایی اندام در سنندج توانستند مدال هاي نخست اين مسابقات را به خود اختصاص دهند.
سه دوره اردوی یک روزه در اردوگاه امام حسن مجتبی (ع) شهرستان صحنه با مشارکت 170 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پاوه برگزار شد.
طی 24 ساعت گذشته صورت گرفت
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان از انجام 500کیلومتر برفروبی در محورهای مواصلاتی کردستان در 24 ساعت گذشته خبرداد.
ماموستا مباركشاهي:
امام جمعه نودشه تعميق باروهاي ديني در راستاي دينداري ، تثبيت باور ها و تبليغ برنامه هاي ديني را در جامعه يكي از رسالت هاي روحانيت و طلاب علوم ديني برشمرد .
رئيس بنياد شهيد پاوه خبر داد:
ریس اداره بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان پاوه صدورکارت جدید ایثارگران خبرداد.
کارگاه آموزشی یک روزه صدای پای کنکور باحضور دکتر آزاد الله کرمی در دو تایم برای دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی و اولیاء آنان در سالن امتحانات امام خمینی (ره) برگزار شد.
ماموستا قادري:
ماموستا قادری در همایش پیشگیری از جرم با حضور روحانیون شهرستان پاوه گفتند: امروزه تهاجم به حدی قوی است که اگر در روزهای جمعه خطبه بخوانیم و تنها در مورد نماز و روزه صحبت کنیم هرچند کاری مقبول و پسند است اما جوابگوی این‌همه هجمه نیست؛ بلکه در کنار آن بايد امربه‌معروف و نهی از منکر را به‌عنوان یک اصل مهم با برنامه خاصی مدنظر قرار داده و در جهت اجرای آن از هر وقت و زمانی بهره بگیریم.
رئيس اداره راهداري پاوه خبرداد:
رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي از بيشترين ميزان بارش در پاوه با 82 ميليمتر در سطح استان خبر داد.
امام جمعه پاوه تبعات حرکت ناجوانمردانه دو جوان کُرد بر علیه قرآن را که نتیجه عملکرد غلط اردوغان در حمله به عفرین به نام دین است برشمرد و گفت: کافی است کلیپ این اقدام شیطانی به دست جامعه الازهر یا مفتی استانبول و یا مفتی عراق و دانشگاه مدینه برسد؛ بعد از دیدن آن چگونه در مورد قوم کُرد فکر می کنند؟!

صفحه‌ها